انتخابات تمام شده است اما هنوز هم ترامپ شکست را قبول نمی کند. درعوض ، او استدلال خود را مبنی بر تقلب در انتخابات سال 2020 علیه او حفظ کرد ، علی رغم شادی طاقت فرسا که خیابان ها را پس از اینکه بایدن به عنوان برنده معرفی شد ، پر کرد. این موضوع برای ترامپ چیز جدیدی نیست اما مسابقه او در سال 2020 با افزایش طرفداران جمعیت جمعیت مرد سیاه پوست روبرو شد.


جو رادل / گتی ایماژ

اوباما در مصاحبه اخیر خود با اقیانوس اطلس ، افکار و مشاهدات خود را در مورد چرایی این مسئله به اشتراک گذاشت و هنگام انجام این کار از هیپ هاپ انتقاد کرد. رئیس جمهور سابق توضیح داد که او اغلب شباهتهای بین نحوه ارزیابی ترامپ و رپرهای جریان اصلی را عمدتاً از طریق کالاهای مادی به خود یادآوری می کند.

“جالب است – مردم درمورد این واقعیت می نویسند که ترامپ حمایت خود را در میان سیاه پوستان افزایش داده است [in the 2020 presidential election]اوباما گفت: “اوباما اشاره ای صریح به تأییدهای اخیر 50 سنت و لیل وین دارد.” و باید به خودم یادآوری کنم اگر به موسیقی رپ گوش می دهید ، همه چیز در مورد پول ، زنان است. بسیاری از ویدیوهای رپ از همان تدابیر موفقیت آمیز بودن دونالد ترامپ استفاده می کنند. همه چیز روکش طلا است. این خود را القا می کند و به فرهنگ نفوذ می کند. “

اوباما ادامه داد: “آمریکا همیشه یک سیستم کاست داشته است – فقیر و فقیر ، نه فقط از نظر نژادی بلکه اقتصادی – اما بیشتر اوقات که من بزرگ می شدم از نظر شما نبود.” “سپس شما شروع به دیدن می کنید سبک زندگی ثروتمندان و مشاهیر، این حس که یا شما آن را دریافت کرده اید و یا یک بازنده هستید. و دونالد ترامپ نمونه ای از آن جنبش فرهنگی است که اکنون در فرهنگ آمریکایی بسیار ریشه دوانده است. “

علیرغم انتقادات ، اوباما اولین خواننده رپ بود که واقعاً شکاف بین خوانندگان رپ و کاخ سفید را که معمولاً به عنوان اولین رئیس هیپ هاپ آمریکا توصیف می شود ، برطرف کرد. یک دلار هزینه »، در زمان تصدی او در دفتر بیضی شکل به مناسبت های مختلف ، در لیست آهنگ های مورد علاقه اوباما در سال 2015 قرار گرفت.

[Via]