رفتن به نوشته‌ها

اوباما نظریه پردازی می کند که چرا رپرهایی مانند 50 سنت و لیل وین از ترامپ حمایت می کنند

باراک اوباما نظرات خود را در مورد افزایش رای دهندگان مرد سیاه پوست در سال 2020 توسط ترامپ به اشتراک می گذارد.

انتخابات تمام شده است اما هنوز هم ترامپ شکست را قبول نمی کند. درعوض ، او استدلال خود را مبنی بر تقلب در انتخابات سال 2020 علیه او حفظ کرد ، علی رغم شادی طاقت فرسا که خیابان ها را پس از اینکه بایدن به عنوان برنده معرفی شد ، پر کرد. این موضوع برای ترامپ چیز جدیدی نیست اما مسابقه او در سال 2020 با افزایش طرفداران جمعیت جمعیت مرد سیاه پوست روبرو شد.


جو رادل / گتی ایماژ

اوباما در مصاحبه اخیر خود با اقیانوس اطلس ، افکار و مشاهدات خود را در مورد چرایی این مسئله به اشتراک گذاشت و هنگام انجام این کار از هیپ هاپ انتقاد کرد. رئیس جمهور سابق توضیح داد که او اغلب شباهتهای بین نحوه ارزیابی ترامپ و رپرهای جریان اصلی را عمدتاً از طریق کالاهای مادی به خود یادآوری می کند.

“جالب است – مردم درمورد این واقعیت می نویسند که ترامپ حمایت خود را در میان سیاه پوستان افزایش داده است [in the 2020 presidential election]اوباما گفت: “اوباما اشاره ای صریح به تأییدهای اخیر 50 سنت و لیل وین دارد.” و باید به خودم یادآوری کنم اگر به موسیقی رپ گوش می دهید ، همه چیز در مورد پول ، زنان است. بسیاری از ویدیوهای رپ از همان تدابیر موفقیت آمیز بودن دونالد ترامپ استفاده می کنند. همه چیز روکش طلا است. این خود را القا می کند و به فرهنگ نفوذ می کند. “

اوباما ادامه داد: “آمریکا همیشه یک سیستم کاست داشته است – فقیر و فقیر ، نه فقط از نظر نژادی بلکه اقتصادی – اما بیشتر اوقات که من بزرگ می شدم از نظر شما نبود.” “سپس شما شروع به دیدن می کنید سبک زندگی ثروتمندان و مشاهیر، این حس که یا شما آن را دریافت کرده اید و یا یک بازنده هستید. و دونالد ترامپ نمونه ای از آن جنبش فرهنگی است که اکنون در فرهنگ آمریکایی بسیار ریشه دوانده است. “

علیرغم انتقادات ، اوباما اولین خواننده رپ بود که واقعاً شکاف بین خوانندگان رپ و کاخ سفید را که معمولاً به عنوان اولین رئیس هیپ هاپ آمریکا توصیف می شود ، برطرف کرد. یک دلار هزینه »، در زمان تصدی او در دفتر بیضی شکل به مناسبت های مختلف ، در لیست آهنگ های مورد علاقه اوباما در سال 2015 قرار گرفت.

[Via]

منتشر شده در اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *