آخر هفته گذشته ، درو بریز دچار آسیب دیدگی وحشیانه ای شد زیرا در حالی که ریه ریزش داشت ، دنده های زیادی را شکست. البته این مصدومیتی است که مدتی طول می کشد تا بهبود یابد ، این بدان معناست که نیواورلئان ساینتز باید آخر هفته این تیم را به عنوان یک خط حمله پشتیبان بگیرد ، چرا که آنها با شاهین های آتلانتا روبرو می شوند. بسیاری فکر می کردند که جامعیس وینستون با توجه به این واقعیت که او یکشنبه گذشته جای Brees را در مقابل 49ers گرفت ، شروع به کار خواهد کرد. در عوض ، تیم اعلام کرده است که Taysom Hill شروع به کار خواهد کرد ، این تصمیمی است که منجر به برخی عصبانیت و سردرگمی در شبکه های اجتماعی می شود.

در قسمت امروز برنامه ESPN اول بگیر، استیون A. اسمیت مقدسین را برای تصمیم گیری در مورد خط حمله متوقف کرد ، خاطرنشان کرد که هیل در تمام فصل چهار پاس داده است و با 30 سال سن ، هنوز ثابت نکرده است که می تواند QB اصلی باشد.

اسمیت گفت: “او 30 ساله است و من نمی دانم که آیا او 100 پاس پرتاب کرده است ، من نمی دانم که آیا او 50 پاس در کارنامه خود داشته است.” “اکنون ، مرا ببخش. من عذرخواهی می کنم زیرا ممکن است اشتباه کنم. و برای او جز بهترین ها آرزو نمی کنم. […] جامیس وینستون … این کیفرخواست نهایی است. “

وینستون به پرتاب زیاد رهگیری مشهور شده است ، در حالی که هیل بیشتر به عنوان یک بازیکن سودمند شناخته می شود که می تواند هر موقعیتی را در زمین بدست آورد. صرف نظر از این ، شروع هیل از وینستون مطمئناً بحث برانگیز است ، اما اگر این هفته به نتیجه برسد و مقدسین پیروز شوند ، کارشناسان مانند اسمیت در روز دوشنبه پاسخ بسیاری خواهند داشت.

تپه تیسوم

مایک ارمن / گتی ایماژ