Lil Baby یکی از بزرگترین خوانندگان رپ در حال حاضر در جهان است و وقتی نوبت به سال 2020 می رسد ، هنرمندان زیادی وجود ندارند که سال بهتری از او داشته باشند. اگرچه موفقیت Baby چشمگیر بوده است ، اما این چیزی است که حتی خودش انتظار آن را نداشت. در واقع ، در حالی که صحبت با باشگاه صبحانه در اوایل سال جاری ، Lil Baby فاش کرد که Young Thug او را زود کشف کرد و در واقع به او پول داد تا رپ را جدی بگیرد.

“من قبلاً به استودیو می رفتم ،” لیل بیبی توضیح داد. “او در بعضی مواقع دوست داشت:” شما در رپ فرصتی پیدا کردید. حتی یک فرصت هم ندارید. مثل اینکه می خواهید آن را رپ کنید. شما نمی توانید حتی سرد شود او FaceTime را می دید و می دید کجا هستم و دوست دارد ، “لعنتی حتی در استودیو هم نیستی؟” ذهن من آنجا نبود که ذهن اراذل و اوباش باشد [was] زیرا من آنچه را که اکنون تجربه کرده ام ندیده ام. حالا من از همه حرفهای او قدردانی می کنم و از همه حرف های او می فهمم. هنوز چیزی در سرم فرو می رود ، اما هنوز هم نمی توانم آن را ببینم. “

Lil Baby & Young Thug

کوین وینتر / گتی ایماژ برای iHeartMedia

Young Thug هنگام مصاحبه با TI و بنی The Butcher در ExpediTIously Podcast ، در مورد وضعیت Lil Baby و اینکه چرا Thug ضروری است به هنرمند پول بدهد تا روی رپ تمرکز کند ، سال شد. همانطور که این هنرمند خیلی سرگرم کننده توضیح داد ، او می خواست به لیل بیبی نشان دهد که چقدر به او اعتقاد دارد ، در عین حال نشان داد که امکان کسب درآمد در صنعت وجود دارد.

“من عادت داشتم زیرنویس های جوان n *** a را روی عکسهایش بخوانم و او را مثل” bruh، you know you can rap “صدا می کنم. توگ توضیح داد: “او در زندان دوست داشت:” bruh ، I’mma goddam برو بیرون ، I’mma goddam برای من مقداری پول ، یک کیف برای من تهیه کن و آنچه را که باید انجام دهم انجام ده ” “فقط برای آراستن او به شما واقعاً می توانم از انجام این کار دستمزد بگیرم ، مثلاً بدون کلاه.”

تصمیم Young Thug در نهایت منجر به ظهور یک سوپراستار شد و واضح است که Lil Baby در طول این سالها همچنان سپاسگزار بوده است. شاید داستان Lil Baby به شما کمک کند تا هنرمندان جوان دیگری را که ممکن است در حصار باشند در مورد اینکه آیا باید همه کار را در زمینه موسیقی انجام دهند ، ترغیب کند.