این روزها ، وقتی یک هنرمند تمام صفحه اینستاگرام خود را از هر نشانه ای از زندگی پاک می کند ، این فقط یک معنی می تواند داشته باشد. موسیقی می آید. مشاهده اینکه جوان اراذل و اوباش دقیقاً همان کار را در ساعات پایانی شب انجام داده است ، گمانه زنی ها در مورد اینکه نسخه جدیدی از Slime Boss برای آینده قریب الوقوع به صف شده است.

اراذل و اوباش جوان

بنت راگلین / گتی ایماژ

واقع بینانه بگویم که زمان بندی همزمان با انتشار جمعه سیاه اعلام شده است زبان اسلایم 2 ، تاریخی که ظاهراً در طی یک جلسه ذهنیت YSL تأیید شده است. با توجه به این موضوع ، تمیز کردن Thugger برای 27 نوامبر درست احساس می کند ، و همچنین اعتبار بیشتری را در مورد اینکه پروژه پیش بینی شده در راه است اضافه می کند. با توجه به این یادداشت ، در مورد تدوین اطلاعات کمی داریم ، با این وجود ظاهراً ظاهری از مرحوم Juice WRLD در آهنگی به نام “دو بار فکر کن” وجود دارد.

البته ناگفته نماند که طرفداران Thug هنوز فراموش نکرده اند پانک ، آلبومی که بلافاصله پس از انتشار سال 2019 اعلام کرد خیلی باحال. در آن زمان ، Thug ادعا کرد که این پروژه دارای یک 2Pac-esque رویکرد به صداقت “پانک آیا من اجازه می دهم آنها را در زندگی واقعی خود وارد کنم ، “توضیح داد.” من به آنها اجازه می دهم تمام موقعیت هایی را که گذرانده ام بدانند. با باز کردن ، اجازه دادن به طرفداران ، احساس می کنم هرگز اجازه ورود به آنها را نمی دهم. “یک تیزر جذاب برای اطمینان ، و اگرچه اخبار مربوط به پانک وضعیت کاملاً کاملاً خنک شده است.

هنوز هم دقیقاً زمان بدی نیست که طرفدار Thugger باشید. انتظار داشته باشید که او حضور غالب در داشته باشد زبان اسلایم 2 ، هنوز در مسیر رسیدن به تاریخ 27 نوامبر است – یک جایزه تسلیت برای کسانی که موفق نمی شوند پلی استیشن 5 یا Xbox Series X را به دام بیندازند. برای اعتبار سنجی به صفحه اینستاگرام Thugger بروید و انتظار می رود که در آینده قریب الوقوع شروع به کار کند.