علاقه مندان به ورزش امروز (17 نوامبر) غوغا کرده اند زیرا مذاکرات NBA رسانه ها را فرا گرفته است. پیش نویس مسخره ، توپ LaMelo را به عنوان شماره 1 مینه سوتا تیمبرولوز و جیمز ویزمن در شماره 2 گلدن استیت واریورز قلمداد می کند ، و در حالی که طرفداران بسکتبال در حال بررسی این موضوع هستند که انتخاب پیش نویس به کجا می رود ، کایل کوزما ستاره لس آنجلس لیکرز موضوع مکالمات تجاری. تیم بنفش و طلا پیش از این دنی گرین را به دنیس شرودر به اوکلاهاما سیتی تندر معامله کرده است و کاربران شبکه های اجتماعی از این فرصت استفاده کرده و خواستار این شدند که لیکرز خود را از شر کوزما خلاص کند.

این بازیکن 25 ساله مانند هم تیمی های خود از پیروزی در مسابقات قهرمانی NBA تازه نفس است ، اما برخی معتقد نیستند که او شایسته است جام قهرمانی را با بازیکنانی مانند لبران جیمز بدست آورد. به زودی چرخش چرخید و کایل کوزما تصمیم گرفت حساب توییتر خود را غیرفعال کند. با این حال ، او قبل از اینکه خداحافظی سایت میکروبلاگینگ را ببوسد ، آخرین فکر را رها کرد.

کوزما در توئیتر خود نوشت: “به اندازه کافی به نام من بی احترامی کنم.” “به شما یادآوری می شود [finger peace sign emoji]”شایعاتی وجود داشت مبنی بر اینکه کوزما مرکز تجارت بالقوه New New Orleans Pelicans است ، اما گفته می شود که آنها علاقه ای به این موضوع ندارند. چند عکس العمل زیر را ببینید.

[via][via]