اتحاد دوباره وو تانگ با گروه اسکاتلندی تگزاس در “سلام”

گرچه Wu-Tang Clan در میان بدخیم ترین و بدترین گروه هایی است که بازی رپ تاکنون دیده است ، اما شناخته شده است که آنها در برخی از رویدادهای کراس اوور غیر منتظره شرکت می کنند. قبیله قبلاً برای “Say What You Want” با گروه اسکاتلندی تگزاس متحد شدند ، که هنگام جوایز بریت در سال 1998 با متود من اجرا کرد. حالا ، بیست و دو سال بعد ، The Clan بار دیگر برای همکاری جدید دیگری با گروه راک پیوست.

این یکی RZA و Ghostface Killah را درحال لغزش برای به اهتزاز درآوردن پرچم آهنین نشان می دهد ، زیرا تونی استارکس با برخی از میله های ماهرانه ، سرود پر جنب و جوش را تنظیم می کند. Ghostface با خیالی راحت در کیفش خم می شود: “آیو ، دیدگاهی که می توانم فاش کنم بسیار واقعی است.” “از طریق اروپا قایق چهار آسیاب است.” گرچه دقیقاً نوع پشت صحنه ساز او نیست که بخواهد از آن رپ کند ، اما جالب است که Ghost به نظر می رسد کمی تطبیق پذیری دارد. به همین ترتیب برای RZA ، که جریان Ghost را با آیه ای از خود مطابقت می دهد ، علی رغم اینکه از نظر موضوعی کاملاً متفاوت است. به طور کلی ، این آهنگ جالب برای دو افسانه Wu است ، و یکی از طرفداران باید آن را بررسی کنند – به ویژه کسانی که ذهن باز دارند.

متن های قابل ذکر

آیو ، دیدگاهی که می توانم فاش کنم بسیار واقعی است ،
از طریق اروپا قایق چهار آسیاب است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>