گفته می شود آنتونی دیویس ، ستاره لس آنجلس لیکرز گزینه بازیکن خود را رد کرده و به او اجازه می دهد تا یک بازیکن آزاد بدون محدودیت باشد.

آنتونی دیویس ، قراردادDouglas P. DeFelice / گتی ایماژ

این گزینه می توانست وی را برای یک سال دیگر با 28.7 میلیون دلار تمدید کند. وی در ابتدا قرارداد 5 ساله 127 میلیون دلاری را با نیواورلئان پلیکانز در سال 2016 امضا کرد. به عنوان یک جانباز 10 ساله ، حداکثر حقوق وی از آنچه چهار سال پیش امضا کرده افزایش خواهد یافت.

علی رغم رد گزینه ، بسیاری از افراد داخلی انتظار دارند دیویس در لس آنجلس استعفا دهد.

دیویس ماه گذشته گفت: “من اولین سال را در LA گذراندم.” “این چیزی نبود جز شادی ، چیزی جز حیرت. طی دو ماه آینده ، ما این موضوع را خواهیم فهمید. منظورم این است که من 100 درصد مطمئن نیستم ، اما نماینده من به همین دلیل است [Rich Paul] او کیست و ما در مورد آن بحث خواهیم کرد و آن را کشف خواهیم کرد. “

دیویس فصل گذشته به طور متوسط ​​26.1 امتیاز و 9.3 ریباند و همچنین 3.2 پاس گل و 2.3 بلاک داشت. وی برای هفتمین بار در حرفه خود به تیم All-Star NBA انتخاب شد.

محافظان لیکرز ، راجون رونو ، کنتاویوس کالدول-پوپ و اوری بردلی نیز می توانند گزینه های بازیکن خود را رد کرده و آژانس رایگان را قبل از موعد مقرر در روز دوشنبه امتحان کنند. دویت هوارد و مارکیف موریس نیز به بازیکن آزاد بدون محدودیت تبدیل خواهند شد.

[Via]