آنتونیو براون مسلماً در طول سال گذشته مشکلات خود را داشته است. البته ، همه چیز از آنجا شروع شد که او به Oakland Raiders رفت ، جایی که او پس از نگه داشتن تعداد زیادی مربوط به کلاه ایمنی ، به سرعت استقبال خود را از دست داد براون سرانجام به میهن پرستان نیوانگلند رفت که در نهایت ادعاهای تجاوز جنسی منجر به اخراج وی شد. از آنجا ، براون حتی بیشتر به دردسر افتاد و لیگ تصمیم گرفت قبل از امضای قرارداد با Tampa Bay Buccaneers ، او را برای هشت بازی تعلیق کند.

اخیراً مشخص شد که براون پس از وارد مشاجره در فلوریدا برخی از تجهیزات امنیتی را خرد کرده است. در حال حاضر ، به نظر می رسد که چیز زیادی از تحقیقات به دست نخواهد آمد ، اگرچه مطمئناً با توجه به اینکه او سعی دارد نشان دهد تغییر کرده است ، نگاه خوبی نیست.

صرف نظر از این ، به نظر نمی رسد سرمربی او Bruce Arians بدش بیاید ، زیرا او اخیراً در هنگام حضور در رادیو گیرنده گسترده را با ستایش هدیه کرد.

آنتونیو براون

مایک ارمن / گتی ایماژ

â ؟؟؟؟ ما از ماجرا خبر داشتیم. او شهروند نمونه ای بوده است ، ؟؟؟؟ آریان گفت. â ؟؟؟؟؟ اگر و اگر او نیست ، ما ادامه خواهیم داد؟ او این را می داند. تیم ما این را می داند. من واقعاً فکر نمی کنم مشکلی داشته باشیم. ما تاکنون هیچ موردی نداشته ایم و من واقعاً چنین چیزی را پیش بینی نمی کنم. â ؟؟؟؟

هفته گذشته ، براون در زمین بازی بسیار مثمر ثمر بود و به نظر می رسد که از اینجا به بعد فقط بهتر خواهد شد. او شیمی خوبی با تام بردی دارد و اگر موفق شود از دردسر دور شود ، یک فرصت واقعی برای رفتن به مرحله پلی آف دارد. واضح است که آریان از امکانات بی پایان هیجان زده است.

[Via]