رفتن به نوشته‌ها

آنتونیو براون یک شهروند نمونه می گوید بروس آریانس

آنتونیو براون در حال حاضر تأثیر خوبی در خلیج تمپا دارد.

آنتونیو براون مسلماً در طول سال گذشته مشکلات خود را داشته است. البته ، همه چیز از آنجا شروع شد که او به Oakland Raiders رفت ، جایی که او پس از نگه داشتن تعداد زیادی مربوط به کلاه ایمنی ، به سرعت استقبال خود را از دست داد براون سرانجام به میهن پرستان نیوانگلند رفت که در نهایت ادعاهای تجاوز جنسی منجر به اخراج وی شد. از آنجا ، براون حتی بیشتر به دردسر افتاد و لیگ تصمیم گرفت قبل از امضای قرارداد با Tampa Bay Buccaneers ، او را برای هشت بازی تعلیق کند.

اخیراً مشخص شد که براون پس از وارد مشاجره در فلوریدا برخی از تجهیزات امنیتی را خرد کرده است. در حال حاضر ، به نظر می رسد که چیز زیادی از تحقیقات به دست نخواهد آمد ، اگرچه مطمئناً با توجه به اینکه او سعی دارد نشان دهد تغییر کرده است ، نگاه خوبی نیست.

صرف نظر از این ، به نظر نمی رسد سرمربی او Bruce Arians بدش بیاید ، زیرا او اخیراً در هنگام حضور در رادیو گیرنده گسترده را با ستایش هدیه کرد.

آنتونیو براون

مایک ارمن / گتی ایماژ

â ؟؟؟؟ ما از ماجرا خبر داشتیم. او شهروند نمونه ای بوده است ، ؟؟؟؟ آریان گفت. â ؟؟؟؟؟ اگر و اگر او نیست ، ما ادامه خواهیم داد؟ او این را می داند. تیم ما این را می داند. من واقعاً فکر نمی کنم مشکلی داشته باشیم. ما تاکنون هیچ موردی نداشته ایم و من واقعاً چنین چیزی را پیش بینی نمی کنم. â ؟؟؟؟

هفته گذشته ، براون در زمین بازی بسیار مثمر ثمر بود و به نظر می رسد که از اینجا به بعد فقط بهتر خواهد شد. او شیمی خوبی با تام بردی دارد و اگر موفق شود از دردسر دور شود ، یک فرصت واقعی برای رفتن به مرحله پلی آف دارد. واضح است که آریان از امکانات بی پایان هیجان زده است.

[Via]

منتشر شده در اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *