آنتونیو براون چند سال پرفراز و نشیب داشت که شامل برخی از درام های مادربزرگ بود که به افکار عمومی سرایت می کرد ، طغیان های عمومی ، مشکلات NFL و اجرای قوانین. متأسفانه ، برخی از مسائل حقوقی که وی درگیر آنها شد ، فیلمبرداری شد. خوشبختانه ، او ادعا کرد که یک دوربین امنیتی را در طغیان ماه اکتبر شکست ، بنابراین هیچ فیلمی برای نمایش آن وجود ندارد. یا وجود دارد؟


مایک ارمن / گتی ایماژ

AB پس از هجوم به نگهبانی در یک محافظ در انجمن خصوصی Hollywood Oaks در میامی ، به شکستن یک دوربین امنیتی در یک جامعه دردار متهم شد. گزارش های پلیس به دست میامی هرالد ادعا می کند که براون پس از آنکه امنیت به وی گفت که باید مهمانان خود را در جامعه خصوصی همراهی کند ، واکنش بدی نشان داد. ظاهراً ، براون با دوچرخه سواری خود را به دروازه ای رساند که با عصبانیت روبرو شد و در نتیجه دوربین امنیتی را شکست.

طبق گزارشات پلیس ، “وی به یک مأمور امنیتی زن گفت:” چرا وقت من را تلف می کنید؟ شما باید مهمان من را از طریق دروازه عبور دهید. ” در یک لحظه ، او دوچرخه را به دروازه نگهبان پرتاب کرد و مدیر املاک را “عوضی نژادپرست” خواند.

پلیس گفت که یک دوچرخه بین بازو و موتور دروازه نگهبان جای گرفته است.

علی رغم شكستن دوربین امنیتی – گفته می شود – پلیس گفت كه آنها تصاویر AB را در هر دو عمل بازبینی كرده اند. با این حال ، او هیچ اتهامی نخواهد داشت. گزارش پلیس گفت که رئیس اتحادیه صاحبان خانه ، سیلویا برمن ، معتقد است که “ممکن است علیه کارمندانش تلافی کند”. برمن این ادعا را انكار كرد و فاش كرد كه AB هزینه كرده است تا جایگزین دوربین امنیتی شود و عمل را “واكنش احساسی” توصیف كند.

AB “به طور استثنایی” از پرونده پاک شده است. بعید است اتهاماتی علیه وی مطرح شود ، هرچند دادستان ها گفتند که وی پرونده را ندیده است.

از آن زمان Tampa Bay Buccaneers درمورد این ادعاها پاسخی به TMZ داده و گفته است كه آنها قبل از امضای AB به تیم از این مشاجره خاص مطلع بوده اند. در بیانیه این تیم آمده است: “وقتی آنتونیو به ما پیوست ، ما درمورد آنچه كه از او انتظار داشتیم و نیاز داریم ، روشن بودیم.” “تا کنون ، او تمام انتظاراتی را که ما داریم برآورده کرده است.”

[Via]