حتی بدون پیش بینی Conway The Machine خدا اشتباه نکن آلبوم ، که در ابتدا قرار بود امسال در مقطعی فرود بیاید ، غزل سرای گریسلدا با اجرای باورنکردنی سال 2020 تبدیل شده است. با این حال ، تمام علائم نشان دهنده افت Shady Records بهترین کار وی تاکنون بوده است و بسیاری با صبر و حوصله منتظر تأمین تاریخ رسمی انتشار بودند. متأسفانه هواداران باید کمی بیشتر منتظر بمانند ، زیرا Shady Records اخیراً تأیید کرده است که این پروژه به یک ماه ناشناس در سال 2021 موکول شده است.

Conway The Machine Shady Records

جانی نونز / WireImage / گتی ایماژ

پس از جدایی وستساید گان ، که در سال 2017 به لیبل امینم امضا کرد ، Shady Records با ارسال توییتر بیانیه راه گشایی به رپر گریسلدا را صادر کرد. “ما با کار با WESTSIDEGUNN وGriseldaRecords در ماموریت خود برای رسیدن به سلطه بر جهان زمان بسیار خوبی داشته ایم!” سایه می نویسد. “ما افتخار می کنیم و مفتخریم که بخشی از آن بوده ایم. اما هنوز کارهای بیشتری برای انجام وجود دارد.

گرچه ممکن است گان دیگر پرچم سایه را به اهتزاز در نبرد ، اما برادرش کانوی فعلاً روی برچسب باقی خواهد ماند. به دنبال انتشار خدا اشتباه نکن با این حال ، شرط بندی در مورد آنچه او قصد دارد دنبال کند ، خاموش است. لازم به ذکر است که The Machine قبلاً بازنشستگی خود را از بازی طعنه زده است ، گرچه بسیاری تصمیم گرفته اند که این مورد را به عنوان یک بلوف رپر کلاسیک بنویسند. در هر صورت ، این تأخیر – حداقل – چند ماه دیگر ما را با یک ماشین فعال خریداری کرده است. یک آستر نقره ای واقعاً. منتظر اخبار بیشتر درباره کنوی باشید خدا اشتباه نکن همانطور که ظاهر می شود.