خط تولید آدیداس ییزی Kanye West در سال گذشته به دلیل انتشار تعداد زیادی کفش ورزشی ، اضافه کاری را انجام داده است. از حدود سال 2017 ، کانیه تلاش مارک خود را برای در دسترس قرار دادن Yeezys برای همه افزایش داده است و تاکنون ، به نظر می رسد یک تلاش مثمر ثمر باشد که به تبدیل شدن او به یک میلیاردر کمک کرده است. یکی از نقاشی های جدیدی که برای Kanye زیاد به چشم می خورد ، Adidas Yeezy Boost 380 است که تقریباً یک سال پیش به نمایش درآمد. ما شاهد هستیم که رنگهای مختلف به بازار عرضه می شود و با نزدیک شدن به پایان سال 2020 ، وست تعداد بیشتری از آستین های خود را دارد.

یکی از این رنگبندی ها مدل “Lmnte” است که در زیر مشاهده می شود. این عکس ها نشان دهنده مدل بازتابنده هستند اگرچه نسخه غیر بازتابنده نیز وجود دارد. در تصاویر ، می توانیم ببینیم که قسمت بالایی آن بیشتر قهوه ای است ، در حالی که رنگ زرد روی پانل های کناری قرار گرفته است. از آنجا ، ما یک زیر آدامس داریم که به افزودن لایه دیگری به احساس کلی کفش کمک می کند.

در حال حاضر ، تاریخ انتشار این موارد ناشناخته باقی مانده است ، هرچند می توانید انتظار داشته باشید که در ماه دسامبر کاهش یابد. آن را در HNHH قفل نگه دارید زیرا مطمئن خواهیم بود که جدیدترین به روزرسانی ها را در این زمینه به شما ارائه می دهیم.

آدیداس Yeezy Boost 380
تصویر از طریق آدیداس
آدیداس Yeezy Boost 380
تصویر از طریق آدیداس
آدیداس Yeezy Boost 380
تصویر از طریق آدیداس
آدیداس Yeezy Boost 380
تصویر از طریق آدیداس