رفتن به نوشته‌ها

Zonnique می گوید T.I. است “بیشتر حساس” به دختران زیر “Hymengate”

عنصر

با نزدیک شدن موعد مقرر ، Zonnique Pullins در حالت کامل مادر قرار دارد. این اولین فرزند خواننده با دوست پسر رپ Bandhunta Izzy است و به راحتی می توان گفت که خانواده مشهور او از جدیدترین موارد اضافه شده هیجان زده هستند. ماه ها پیش ، زونیک ناپدری خود T.I. با خبر بارداری او ، و در حالی که او به وضوح متعجب شده بود ، T.I. از آن زمان وقت داشته است كه اجازه دهد شوك از بين برود.

زونيك اخيراً عملاً با Entetainment امشب به گفتگو نشست و در مورد اوضاع خانوادگي خود و چگونگي اوضاع در خانواده هاريس صحبت كرد. سال گذشته ، رابطه T.I. با دختر 17 ساله آن زمان Deyjah Harris پس از اظهار نظر در مورد ویزیت های متخصص زنان در نوجوان ، در کانون توجه قرار گرفت. جنجالی که در پی آمد “Hymengate” لقب گرفت و از آن زمان ، T.I. علناً به دلیل خجالتی که ممکن است باعث شود از دیه عذرخواهی کرده است.

زونیک درباره اینکه چگونه آن لحظه اوضاع را برای خانواده تغییر داد گفت: “این قطعاً یک لحظه بزرگ برای همه بود.” “او قطعاً به تازگی با دختران یاد گرفته است که چگونه بعضی چیزها را اداره کنند و چطور بعضی چیزها را پیش می آورند. بنابراین احساس می کنم اکنون او کمی دقیق تر است. او اکنون همه چیز را کمی متفاوت پیش می برد ، قطعاً … او نسبت به همه چیز حساس تر است. “

” رابطه آنها بهتر شده است و آنها ” وی افزود: “هر دو بزرگ شده اند … او در برخی شرایط خاص سرسخت نیست … وقتی صحبت از دیجا می شود او تغییر کرده است.” “رابطه آنها واقعاً در مکان خوبی قرار دارد. یک دقیقه طول کشید تا آنها به این مکان برسند ، اما احساس می کنم آنها واقعاً خوب عمل می کنند.”

مطالب جالب  کوین گیتس خطاب به مردان مسلمان که اجازه دارند چند همسر داشته باشند

[از طریق]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *