رفتن به نوشته‌ها

یونگ نا مشروع به ارمغان می آورد امضای خود طنز به جدید تنها “گاز پول”

عنصر

اگر نام یونگ گراوی را نشنیده اید ، خوب از دست می دهید. با گوش دادن به موسیقی او ، می توانید به وضوح ببینید که اینجا چه خبر است. او هنرمندی است که سعی دارد زیبایی شناسی موسیقی دهه های 60 و 70 را بازگرداند ، در عین حال شعرهای خنده داری را ارائه می دهد که به شما کمک می کند تا آهنگ را به عقب برگردانید تا ببینید آیا او واقعاً همان کاری را انجام داده است که فکر می کنید انجام داده است. آخرین آلبوم او Sensational مورد توجه طرفدارانش قرار گرفت و اکنون او آماده است تا آخرین تلاش خود ، GASANOVA را کنار بگذارد.

دومین آهنگ از این پروژه “Money Gas” نام دارد و فقط منتشر شد چند روز پیش در طول این آهنگ ، Gravy طنز امضای خود را تحویل می دهد ، در حالی که در کیف braggadocios خود است. این آهنگ دقیقاً همان چیزی است که شما از Gravy انتظار دارید و به طور کلی ، کاملاً کارآمد است.

یک چرخش به آهنگ بدهید و نظر خود را به ما بگویید.

<قوی > متن ترانه های قابل نقل قول:

من فکر می کنم من جک در جعبه هستم چون در آنها نان می مانم
و سابق شما آن جعبه را کسب کرد ، دارای امتیاز E برای همه – اوه ، دختر لعنتی ، این زننده است – وقتی که او سعی می کرد مرا آزار دهد ، حرکت چرخشی به من دست می دهد – Tryna live اما من این thots را طفره می برم – به راست و چپ ، من رو بازی لی لی

مطالب جالب  Cardi B "به جبران اعتماد نمی کند" بعد از شایعه تقلب در سطح: گزارش
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *