رفتن به نوشته‌ها

YNW ملانی به باقی می ماند پشت میله های زندان تا سال 2021 به عنوان دادگاه تاریخ تنظیم

عنصر

هنگام دستگیری وی ، YNW Melly به دوستان و طرفدارانش اطمینان داد که به زودی آزاد خواهد شد. رپر جوان حتی یک آلبوم را در حالی که پشت میله های زندان بود منتشر کرد ، اما ماه ها است که ما در مورد دادگاه او به روزرسانی دریافت نکرده ایم. بر اساس گزارش های جدید ، به نظر می رسد که ملی تا سال 2021 در بازداشت باقی خواهد ماند زیرا اخباری مبنی بر اینکه تاریخ دادگاه بعدی وی قرار است اواخر ژانویه برگزار شود.

YNW ملی متهم به شرکت در قتل مضاعف دو نفر است از همکاران وی: آنتونی ویلیامز معروف به YNW Sakchaser و کریستوفر توماس جونیور معروف به YNW Juvy. ویلیامز و توماس در اکتبر 2018 کشته شدند و دادستان ها ادعا کردند که ملی و همکارش کورتلن هنری ، معروف به YNW Bortlen ، به عنوان توطئه گر مشترک عمل کرده اند.

در همین حال ، ملی بی گناهی خود را حفظ کرده و پس از انعقاد قرارداد با COVID- طبق گزارش ها ، 19 خواننده در حالی که در حبس بود ، خواستار آزادی در حبس خانگی شد. ملی همچنان بدون پیوند در زندان است. در اخبار مرتبط ، هفته گذشته یک مرد 43 ساله متصل به YNW Melly به دلیل رابطه با رپر سه بار هدف گلوله قرار گرفت. یک جوان 18 ساله به نام Traveion Banks در ارتباط با تیراندازی دستگیر شد.

[از طریق] [از طریق]

مطالب جالب  کینان آلن علائم عظیم فرمت با شارژر
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *