رفتن به نوشته‌ها

YFN Lucci می گوید که او راه را برای “New Lil Rappers”

هموار کرد

YFN Lucci یکی از محبوب ترین رپرها در خیابان های آتلانتا است اما در سراسر کشور ، افراد زیادی خارج از “حباب” رپ نام او را شنیده اند .

با این حال ، او بزرگ خواستار احترام خود است ، و اعلام کرد که او بر بسیاری از رپرهای نسل جدید تأثیر گذاشته است که انتظار گل هایش را دارد.

با رفتن به داستانهای اینستاگرام ، بیگ لوک نوشت : “من راهی برای همه yal رپرهای جدید خود ایجاد کردم که هرگز گله گیج نشوند و من سریع کمی گنده می شوم”.

ممکن است لازم باشد عمیقتر از این شود. او دقیقاً از چه کسی صحبت می کند؟ این مقدار مشخص نیست. آیا این بیانیه فقط در مورد رپرهای آتلانتا قابل استفاده است یا منظور وی این است که وی از رپرهای سراسر جهان الهام گرفته است؟

با توجه به سابقه نگران کننده او با یانگ توگ ، یک رپر بسیار تأثیرگذار دیگر از همان شهر ، نگه داشتن آن جالب خواهد بود نگاهی به فعالیت اجتماعی او تا ببینید آیا او در این مورد حرفی برای گفتن دارد یا خیر.


پاراس گریفین / گتی ایماژ

در هفته های اخیر ، YFN Lucci به دلیل همکاری با خواننده رپ گریسلدا در اخبار بوده است آرمانی سزار. به منظور تبلیغ ویدیوی جدید خود ، این دو ستاره از نزدیک و از نزدیک شخصی شده اند و این باعث شده است که برخی باور کنند که با هم رابطه دارند. این در نهایت منجر به درگیر شدن رجینا کارتر شد ، که در مورد دوست پسر سابق خود با سزار تبادل نظر کرد.

آیا شما موافقید که YFN Lucci زمینه را برای برخی از خوانندگان رپ جدید فراهم کرد؟

مطالب جالب  تله تشنگی لباس زیر زنانه Megan Thee Stallion توجه Slug Thug را جلب می کند
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *