رفتن به نوشته‌ها

Yelp از می افزاید اطلاعیه برای کسب و متهم به نژادپرستی

عنصر

پلتفرم بازبینی رایج اعلام کرده است که اکنون به ادعاهای قابل توجه رفتار نژادپرستانه بر روی مشاغل برچسب گذاری می کند. برچسب گذاری این تجارت به عنوان بالقوه نژادپرستانه همراه با یک مقاله خبری ، جزئیات رفتار ادعایی نژادپرستانه این تجارت است.

نوری مالک ، معاون رئیس کاربری Yelp ، در پستی اعلام کرد ،

“در حالی که ملت با موضوعات نژادپرستی سیستمیک روبرو می شود ، در چند ماه گذشته مشاهده کرده ایم که نیاز جدی به هشدار به مصرف کنندگان در مورد مشاغل مرتبط با اقدامات فاحش و نژادپرستانه برای کمک به مردم در تصمیم گیری دقیق تر درباره هزینه ها وجود دارد. “

این تصمیم در حالی اتفاق می افتد که یلپ روند صعودی شکایات از مشاغل دارای رفتار نژادپرستانه را مشاهده می کند. این واکنش از زمان قتل پلیس یک مرد آفریقایی-آمریکایی به نام جورج فلوید در ماه مه توسط پلیس مشهود بود. در حالی که فلوید در مینیاپولیس ، مینه سوتا کشته شد ، مرگ وی پوشش گسترده ای پیدا کرد و منجر به اعتراضات بین المللی شد و همچنین به مشتریان اطمینان داد که تلاش می کنند حساسیت نژادی را تقویت کنند.

برای اطمینان از یکپارچگی بررسی ها ، مالک تأکید کرده است که فقط حساب های دست اول مجاز به نمایش در صفحات مشاغل هستند ، اظهار داشت: “ما به افراد اجازه نمی دهیم بر اساس گزارش رسانه ها بررسی ها را انجام دهند زیرا این امر می تواند به طور مصنوعی امتیاز ستاره کسب و کار را تورم یا تخریب کند.”

مطالب جالب  یخ مکعب بود کنار توسط بایدن بیش از "قرارداد با سیاه امریکا" نیست: گزارش

تأیید صحت بررسی ها نگرانی مداوم برای Yelp بوده است. در هشت سال گذشته ، این برنامه تصمیم گرفته است که رتبه بندی صفحاتی را که مشکوک به بررسی های جعلی هستند ، ممنوع کند. فقط در سال گذشته ، به دلیل سوicion ظن در اطلاعات غلط ، بررسی ها در نزدیک به 600 صفحه متوقف شد.

[از طریق]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *