رفتن به نوشته‌ها

کاخ سفید بک ترک آهنگ همراه در مغلوب ساختن پیشی جستن COVID-19 تشخیص گاهشمار

عنصر

شخصی که همه گیری را کمرنگ کرده است – باوجود اذعان به این کار ، FYI – در بیمارستان برای ویروس کرونا بستری است. رئیس جمهور ایالات متحده دیروز در بیمارستان بستری شد ، اما آنچه بیشتر از همه نگران کننده است جدول زمانی پزشك وی به رسانه ها بود. صبح امروز ، دکتر ترامپ اظهار داشت که رئیس جمهور چهارشنبه شب تشخیص داده شد پس از آنکه شخص ترامپ در توییتی نوشت که پنجشنبه شب و ملانیا نتایج مثبتی دریافت کرده اند. دکتر شان کانلی ترامپ را “72 ساعت” تشخیص تشخیص داده است.

به نظر می رسد که کانلی و کاخ سفید در یک یادداشت کاخ سفید از این ادعاها عقب نشینی می کنند. كونلی توضیح داد كه هنگام اطلاع رسانی در مورد سلامتی ترامپ ، او اشتباه گفته است. “امروز صبح هنگام جمع بندی سلامتی رئیس جمهور ، من در رابطه با تشخیص وی و استفاده از آنتی بادی درمانی پلی کلونال ، به جای واژه” روز سه “و” چهل و هشت ساعت “به اشتباه از اصطلاح” هفتاد و دو ساعت “استفاده کردم ” وی به طور کامل روشن کرد که ترامپ در روز پنجشنبه اول اکتبر COVID-19 تشخیص داده شد و یک روز بعد در تاریخ 2 اکتبر کوکتل آنتی بادی دریافت کرد.

به عنوان ترامپ که در حال حاضر در بیمارستان است ، مشکوک به کاخ سفید است رویداد گل رز در هفته گذشته جایی بود که افرادی مانند رئیس جمهور ، ملانیا و بسیاری دیگر ویروس را گرفتند.

مطالب جالب  Meek Mill به & Jay-Z به قانون اصلاحات اتحاد دروازه عمده پیروزی با CA را
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *