رفتن به نوشته‌ها

Westside Gunn تولید کنندگان “Who Made The Sunshine” را ستایش کرد

Westside Gunn ممکن است به خوبی بهترین بازاریاب در هیپ هاپ باشد – حداقل در حافظه اخیر. وستساید گن که از پارچه ای شبیه سرگروه Wu-Tang RZA بریده شده است ، به طور پیوسته افسانه ای را در اطراف اردوگاه گریسلدا ساخته است و در بزرگترین سال تیم تاکنون به اوج رسیده است. اخیراً ، گان اولین آلبوم اصلی خود را در Shady Records ، Who Made The Sunshine ارائه داد. و امروز ، خواننده رپ لحظه ای به تولید کنندگان آلبوم در یک پست صمیمانه اینستاگرامی اختصاص داد.

 Westside Gunn

Scott Dudelson / Getty Images

” می خواهم ازdaringer_ @ تشکر کنم beatbutcha_soiconductorwilliamsjustblazealanthechemist برای تولید در آلبوم ، “قلم گان ، مقدمه یک وحی جالب است. “هیچ نمونه ای ندارد !!!!!!!! بله این آلبوم دارای 1 نمونه چیز خالص ساخته شده از ابتدا نبود #ART #HIPHOP همین امر باعث می شود” WHO MADE RHE SUNSHINE “را کاملاً خاص تر کند !!!! !! “

یک خبر جالب ، زیرا سبک تولید به کار رفته در طول پروژه کاملاً مبتنی بر نمونه به نظر می رسید – شاهدی بر مهارت های هر ضرب ساز درگیر. با توجه به این یادداشت ، ما احتمالاً شاهد یک روش مشابه در کل آلبوم Shady Records آینده God Don’t Make اشتباه نخواهیم بود ، که تأیید شده است برای تولید کاملاً اصلی ، حداقل در بیشتر مدت زمان ، تأیید شده است. یک بار عشق خود را به اردوی گریسلدا نشان دهید و این جمعه را برای اولین بار Beni Bar Of Proof در نظر بگیرید. آیا هنوز هم دست به دست چه کسی آفتاب را درست کرده اید؟

مطالب جالب  حزب محافظه کار Lanez آیا نترس که در "بالا ترین" تصاویری
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *