رفتن به نوشته‌ها

ورساچه کفش VP می گوید پلیس پروفیل او در حالی که ترک فروشگاه

عنصر

نامزد صالحه بمبوری با LAPD دلیل دیگری برای استرداد پول از پلیس است. بمبوری ، که به عنوان معاون رئیس کفش های کتانی و کفش مردانه در ورساچه فعالیت می کند ، در حال بیرون رفتن از فروشگاه ورساچه در بورلی هیلز بود که برای پیاده روی متوقف شد. در حالی که کیف ورساچه در دست بود ، پلیس او را شناسنامه داد و او را سراسیمه کرد.

او در این کلیپ وحشتناک به نظر می رسد زیرا پلیس سعی می کند به نظر برسد کاری که آنها انجام می دهند پروتکل است. یکی از پلیسها حتی قبل از اینکه به او بگوید که جفتهایی را که در کیف اوست طراحی کرده است ، از کفشهای تعریف می کند.

“بنابراین ، من الان در بورلی هیلز هستم و به دنبال او می گردم خرید در فروشگاهی که من در آن کار می کنم و فقط سیاه پوستان بودن ، “او در ویدئویی از نتایج بلافاصله می گوید. پلیس بلافاصله تلاش می کند تا حرف او را قطع کند و ادعا می کند که بمبوری سعی در تغییر روایت دارد.

وی در ویدئویی که در شبکه های اجتماعی منتشر شد ، توضیح داد که از فروشگاه دوستش در بورلی هیلز بازدید کرده و به سمت ماشینش می رود که پلیس او را زیر و رو کرد.

دوناتلا ورساچه بعداً در همبستگی با بمبوری فیلم خود را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت. وی نوشت: “من امروز بسیار وحشت زده هستم كه این اتفاق برای صالحه بمبوری رخ داده است. او مدتها مشاور در Versace بوده است و رفتاری كه تجربه كرده كاملاً غیر قابل قبول است. او فقط به دلیل رنگ پوست در خیابان متوقف شد.” / p>

مطالب جالب  چک Delonte غرب را به مرکز توانبخشی فلوریدا: گزارش

بورلی هیلز PD به این فیلم پاسخ داد و گفت که بمبوری رضایت داد که مورد جستجو قرار گیرد.

[از طریق]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *