رفتن به نوشته‌ها

آشر شیپور خاموشی کیانا بند آغازین برای “این روز” از “صدای جرنگ جرنگ داد و بیداد” موسیقی متن

عنصر

فصل تعطیلات به سرعت نزدیک می شود و قبل از اینکه بدانید ، چراغ های کریسمس گوشه خیابان را به شما هدیه می دهند. در تاریخ 13 نوامبر ، کارگردان David E. Talbert فیلم جدیدی با عنوان Jingle Jangle با بازی فارست ویتاکر ، فیلیسیا راشاد ، کیگان مایکل کی ، ریکی مارتین و بسیاری دیگر برای ما به ارمغان می آورد و هیاهوی اطراف فیلم ، آشر و کیانا را آغاز می کند. Ledé تک آهنگ جذاب خود را به نام “This Day” به اشتراک می گذارد.

این جفت خواننده R&B با همکاری خود روحیه تعطیلات را می گیرند. این آهنگ در موسیقی متن فیلم رسمی Jingle Jangle گنجانده خواهد شد که از طریق Atlantic Records پخش می شود و همچنین موسیقی جان لجند نیز در آن قرار خواهد گرفت. این فیلم موسیقی چنین توصیف شده است: “یک اسباب بازی و نوه اش یک اختراع جادویی می سازند که اگر بتوانند به موقع برای تعطیلات کار کنند ، می تواند زندگی آنها را برای همیشه تغییر دهد.” برای تماشای Jingle Jangle در Netflix در 13 نوامبر حتماً هماهنگ شوید و در این میان ، “This Day” توسط Usher ft. Kiana Ledé را پخش کنید.

متن ترانه های قابل نقل

حتی اگر زندگی مرا نابود کرده است – من مجبور شدم آن را بفهمم ، از شک و تردید راه خود را ببینم – و وقتی به نظر می رسد من گم شده ام ، برگرد و پیدا شد راه من – آنچه در دستانم قرار گرفت می تواند جرقه باشد
همه چیز را برمی گرداند ، آیا اکنون می تواند چنین اتفاقی بیفتد؟

مطالب جالب  ویلی بچه و اقدام برانسون اتصال در "چوب پنبه هزینه"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *