رفتن به نوشته‌ها

تای لاوسون آواتار برای زندگی از CBA بیش از Commment درباره زنان چینی

عنصر

تای لاوسون در طول زندگی حرفه ای خود هم در NBA و هم در انجمن بسکتبال چین بازی کرده است. اخیراً ، او از حضور در CBA لذت می برد ، با این حال ، به نظر می رسد که متوقف می شود. در یک تحول جدید عجیب و غریب ، لاوسون پس از اظهار نظرهای تند و تیز درباره استوری اینستاگرام خود ، مادام العمر ممنوع شد.

همانطور که در صفحه نمایش زیر مشاهده می کنید ، لاوسون گفت: “زنان چینی کیک های کمتری دریافت کردند. ممکن است به زودی موضع من را عوض کنی. ” این پست با تصویری از او در یک کلوپ استریپی در حال سنگ زنی با یک رقصنده دنبال شد ، همه در حالی که از عنوان “Yolo حدس می زنم” استفاده می کرد. واضح است که لیگ این پست ها را سرگرم کننده نمی داند ، زیرا آنها به سرعت او را از لیگ مادام العمر ممنوع کردند.

چین به دلیل مواضع تند خود در مورد سانسور شناخته شده است ، به ویژه هنگامی که صحبت از نظراتی مانند این نظرات می شود که لاوسون ساخته اگرچه مطمئن هستیم که او سعی در صدمه زدن ندارد ، اما احتمالاً بار دیگر درباره این کار تجدیدنظر خواهد کرد.

در مورد حرفه خود ، او اکنون به دنبال بازگشت به NBA یا سایر گزینه ها را در خارج از کشور جستجو کنید. نیازی به گفتن نیست، این است که موقعیت شما می خواهید به خودتان پیدا کنید در.

مطالب جالب  اردن هوا 4 "تور زرد" قطره بعدی سال: جزئیات
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *