رفتن به نوشته‌ها

دو افسر پلیس لوئیزویل در اثر اعتراضات برونا تیلور شلیک کردند: گزارش

خبر کیفرخواست علیه برت هانکیسون ، افسر لوئیزویل باعث اختلاف در سراسر ایالات متحده شده است زیرا هزاران نفر در اعتراض به خیابان ها به خیابان ها ریخته اند. انتظار می رود که لوییزویل ، کنتاکی شاهد جمع شدن شهروندان ناراضی باشد که روز گذشته (22 سپتامبر) با انتشار یک مطبوعات مطبوعاتی اعلام کرد که این شهر منع رفت و آمد را اجرا می کند و گارد ملی در خیابان ها گشت زنی می کند. هنوز هم ساکنان سرخپوشانه خشم خود را در لوئیزویل به صدا درآورده اند و اکنون گزارش شده که دو افسر مورد اصابت گلوله قرار گرفته اند.

 Breonna Taylor، Louisville، Shot Police، Protests
درو آنجر / کارمندان / گتی ایماژ < گزارش های اولیه حاکی از زخمی شدن یک افسر بود ، اما خبرها به روز شده و گفته اند که دو افسر پلیس به ضرب گلوله زخمی شده اند. وضعیت افسران و شدت جراحات آنها هنوز در زمان انتشار این مطلب به اشتراک گذاشته نشده است. ماکس گرش ، یک عکاس که در مجله Courier Journal کار می کند ، گفت که او دید "یک سری افسران به سمت پمپ بنزین با اسلحه بالا حرکت می کنند. اندکی پس از آن ، آنها کسی را به زمین چسباندند و دستبند زدند."

همچنین گزارش شده است كه همراه با معترضین ، یك شبه نظامی راست افراطی به شدت مسلح ، به نام تیم دفاع ملی میهن پرست نیز حضور دارند كه همچنین در خیابان های لوییزویل در حال راهپیمایی هستند. این اتفاق هفته ها پس از آن رخ داد که دو معاون کلانتر لس آنجلسی هنگام نشستن در وسیله نقلیه گشتی خود به کمین خورده و مورد اصابت گلوله قرار گرفتند.

[از طریق] [از طریق]

مطالب جالب  نزاع و جدال بدنام اعدام و لوقا ضبط را دقیق توسط آقای نرم افزار، در
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *