رفتن به نوشته‌ها

توییتر تجارب جهانی قطع، کاربران واکنش نشان می دهند

عنصر

توییتر یکی از بزرگترین سیستم عامل های رسانه های اجتماعی در جهان است و میلیون ها نفر برای اخبار به آن اعتماد می کنند. در واقع ، برنامه رسانه های اجتماعی به طرق مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. این پلتفرم از برقراری ارتباط با دوستان گرفته تا ارسال الگوهای رفتاری تا اشتراک مقاله و اخبار ، همه کارها را انجام می دهد و همیشه تعداد زیادی از افراد در هر زمان مشخص از آن استفاده می کنند. با گفتن این نکته ، وقتی مشکلی پیش آمد و توییتر دیگر کار نمی کند ، مردم گیج می شوند و سپس ناراحت می شوند.

امروز حدود 90 دقیقه خوب این چنین بود زیرا هیچ کس نمی توانست چیزی را توییت کند یا به روزرسانی ها را مشاهده کنید این پلتفرم خاموشی جهانی را تجربه کرد ، و بسیاری از افراد به اینستاگرام هجوم آوردند که فقط یکسان نبودند. دقایقی پیش ، حساب رسمی پشتیبانی توییتر در توییت خود نوشت که آنها این سیستم عامل را بازیابی کرده اند و همه چیز عادی است. آنها حتی به مردم اطمینان دادند که این هیچ نوع هک نیست.

همانطور که بسیاری تصور می کنند واکنش ها در مورد قطع شدن توییتر ، به محض بازگشت سیستم عامل کاملاً شدید بود. بسیاری ابراز سردرگمی کردند در حالی که دیگران خاطر نشان کردند که صرف یک کسر ساده از زمان بدون برنامه پرنده محبوب خود چقدر سخت است.

در مورد آنچه مردم می گفتند در زیر می توانید ببینید

مطالب جالب  Crunchy Black می گوید Tory Lanez "A Sh't t ** For For Megan Thee Stallion Incident
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *