رفتن به نوشته‌ها

مغلوب ساختن پیشی جستن کارمند می دهد یخ مکعب یک فریاد برای کمک به توسعه پلاتین طرح

عنصر

یخ مکعب از جدی ترین مخالفان دونالد ترامپ بوده است. با نزدیک شدن به انتخابات ، مکعب یخی بیش از هر زمان دیگری از صدای خود برای بیان افکار درست خود در مورد حزب جمهوری خواه و دموکرات استفاده کرده است. وی از هیچ یک از آنها پشتیبانی نکرده است اما در مورد “قراردادی برای آمریکای سیاه” موعظه کرده است ، به این معنی که هم جمهوری خواهان و هم دموکرات ها مجبورند در جهت جبران آسیب های وارده به جامعه سیاه پوستان از طریق ستم سیستمی برای قرن ها اقدام کنند. < / p>

مکعب صریحاً تأکید کرد که برای بدست آوردن صدای خود به هر طرف احتیاج دارد تا دستور کار سیاهان آمریکایی را ارائه دهد. “من تماس هایی برقرار کرده ام و سعی کرده ام در مورد این مسائل واقعی صحبت کنم. مستقیم ، معتقدم دموکرات ها – آنها خوب بوده اند. اصطلاحاً صمیمی بوده اند. من واقعاً نمی بینم که آنها وی گفت: “آنها هنوز هم در مورد این اقلیت ، اقلیت ، افراد گنگ رنگی صحبت می كنند كه لزوماً شامل حال ما نمی شود. این لزوما شامل سیاه پوستان آمریكا ، به ویژه فرزندان برده نمی شود.”

“من برنامه را فشار می دهم. ما برنامه ای گرفتیم ، من آن را به همه فشار می دهم. ما همچنین با جمهوری خواهان ملاقات کردیم و گریه کردیم. آنها ما را آوردند. ما با آنها صحبت کردیم. آنها” او به دلیل آنچه ما گفتیم برنامه های زیادی را منتقل کرده است. می دانید ، آنها 500 میلیارد دلار روی میز می گذارند. ” “طرح پلاتین” ترامپ شامل ابتکاری برای “افزایش تقریباً 500 میلیارد دلاری دسترسی به سرمایه در جوامع سیاه پوستان” از طریق ایجاد مشاغل جدید 3M در جوامع سیاه پوستان و 500K مشاغل تحت مالکیت سیاه پوستان است.

مطالب جالب  Not3s reunites با AJ تریسی برای جدید Banger های "یک بار دیگر»

“چه کسی می داند واقعاً چه کاری می خواهد انجام دهد؟ اتفاق می افتد. من فقط می دانم که یکی از آنها برنده است. نمی دانم آیا واقعاً می تواند برای ما مهم باشد یا خیر. ما باید فقط هرکسی را در آنجا قرار دهیم تحت فشار قرار دهیم زیرا کسی مشکلات ما را حل نکرده است. مردم می گویند چهار سال دیگر نمی توانیم سیاه پوستان ، ما می توانیم هر چیزی را بگیریم. گریه “، ادامه داد و درباره تردید نسبت به حزب دموکرات توضیح می دهد.

فقط چند روز پس از انتشار این فیلم در توییتر خود ، یکی از کارمندان ترامپ ، کاترینا پیرسون ، به توییتر رفت و در آنجا فریاد Cube را برای کمک به توسعه طرح پلاتین فریاد زد.

فریاد بزنید به icecube برای تمایل وی برای همکاری و همکاری باrealDonaldTrump مدیریت برای کمک به توسعه # PlatinumPlan ،” وی همراه با پیوند به طرح توئیت کرد. در زیر آن را بررسی کنید. در

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *