رفتن به نوشته‌ها

ترامپ در مورد هزینه 2.5 تریلیون دلار موشک و کمربند در فیلم جدید

افتخار می کند

اوه ، فصل انتخابات.

این یکی از مهمترین انتخاباتهای زمان ما است. زندگی ما به معنای واقعی کلمه در معرض خطر است ، با مسائلی مانند تغییر آب و هوا ، همه گیر کنونی ، و مسائل بیشتر ما را مجبور به تصمیم گیری حیاتی برای آینده می کند. در چند هفته گذشته ، شاهد بودیم که پرزیدنت ترامپ داروهای شاهین را در جدول زمانی توییتر منتشر کرده ، اطلاعات غلطی را در مورد آنفولانزای شایع منتشر کرده و به همه گفته است نه COVID-19 را جدی بگیرند. و با این حال ، او هنوز هم می تواند تهدیدی قابل اعتماد برای دوره دوم در کاخ سفید باشد.


داگ میلز-استخر / گتی ایماژ

شب گذشته ، رئیس جمهور ویدئویی را در توییتر به اشتراک گذاشت که در آن صحبت می کند در مورد داروهایی که برای مقابله با COVID-19 به او داده شده بود ، که اساساً به تبلیغات 5 دقیقه ای برای Big Pharma و برخی از درمان های خاص ترجمه می شود ، که وی از آنها به عنوان “درمان” یاد کرد. امروز صبح ، همه ما در حال بیدار شدن با یک فیلم دیگر از ترامپ هستیم که در آن او hype up the ارتش ، افتخار می کند در مورد میزان تایید خود در میان کهنه سربازان و ادعا می کند که او 2.5 تریلیون دلار برای چیزهای مختلف برای ارتش ، از جمله کمربندهای جدید (!!!) هزینه کرده است. ) که ظاهراً همه از طریق این نیرو می خواستند.

ترامپ در ویدئو می گوید: “آنها هرگز چیزی مانند آنچه من برای ارتش انجام داده ام را ندیده اند.” وی در ادامه با بیان اینکه این مخارج به سمت تانک ها ، هواپیماها ، هواپیماهای جنگنده ، بمب افکن ها ، موشک ها و موارد دیگر رفته است ، به جزئیات نحوه مصرف 2.5 تریلیون دلار پرداخته است.

در طول این فیلم ، ترامپ در مقابل کاخ سفید ایستاده است. وی می گوید: “ارتش ما هرگز از لحاظ قوای نظامی ، موشكی یا موشكی قدرتمندتر نبوده است. هر كاری كه می توانید نام ببرید! ما در حال حاضر تعداد زیادی كشتی می سازیم. ما نیروی دریایی خود را به آنجا كه باید باشد برمی گردانیم. شما می توانید نام آن را در دست توسعه یا در حال حاضر توسعه یافته قرار دهید. “

ترامپ ویدیو را با یادآوری به ارتش پایان می دهد که هیچ کس مانند او هرگز پشت نکرده است.

مطالب جالب  تیم Tory Lanez به ارسال ایمیل های جعلی به عنوان برچسب Megan Thee Stallion متهم شد: گزارش
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *