رفتن به نوشته‌ها

آزمایش های Trey Songz برای COVID-19 مثبت است ، مردم را به ویروس جدی می کشد

طرفداران آرزوی بهبودی سریع Trey Songz را پس از خواننده در اینستاگرام دارند تا به اشتراک بگذارند که COVID-19 تشخیص داده شده است. گزارش های خبری حاوی داستان هایی درباره شیوع آن در کاخ سفید است که رئیس جمهور دونالد ترامپ ، بانوی اول ملانیا ترامپ ، دستیاران و سیاستمداران برای به اشتراک گذاشتن نتایج مثبت آزمایش ویروس کرونا ، در کاخ سفید رخ داده اند. در اینستاگرام ، Trey Songz در یک ویدئو مستقیماً با پیروان خود صحبت کرد و در آنجا به اشتراک گذاشت که او نیز اخیراً مطلع شده است که دارای COVID-19 است و از مردم خواست که ویروس را جدی بگیرند.

< img src = "https://ssl.ulximg.com/public/userfiles/2020/10/05/GettyImages-884092088.jpg" alt = "Trey Songz، Coronavirus، COVID-19، Instagram" عرض = "720" ارتفاع = "1080">
لیزا لیک / استرینگر / گتی ایماژ

“در اینجا با یک پیام بسیار مهم به شما اطلاع می دهم که آزمایش COVID-19 من مثبت است”. “من در بسیاری از آزمایشات اعتراض کرده ام ، درایو های غذا – البته ، من یک پسر بسیار جوان در خانه دارم بنابراین به طور دوره ای آزمایش می کنم و متاسفانه این بار مثبت شد.” وی افزود که 7.5 میلیون آمریکایی “به COVID مبتلا شده اند [و] از هر هزار سیاه پوستان یک نفر در اثر آن فوت کرده است.”

“من آن را جدی می گیرم. خودم را قرنطینه می کنم. در خانه من باشید تا زمانی که علامت منفی می بینم ، “Trey Songz اضافه کرد. “من نمی دانم چه تعداد از شما می دانید اما پدربزرگ من اوایل سال جاری از دنیا رفته است ، و گرچه گفته نشده بود كه COVID است ، اما من معتقدم كه چنین بوده است. بنابراین ، من همیشه آن را جدی گرفته ام. و اگر با COVID تماس گرفتید ، لطفاً همین کار را انجام دهید. لطفاً همین کار را انجام دهید. مانند رئیس جمهور نشوید. ” زیر این ویدیو است.

مطالب جالب  Lil Yachty & Macklemore امشب با "Family Feud" مواجه نمی شوند
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *