رفتن به نوشته‌ها

Trey Songz به & Kehlani برکت این هفته “R & B فصل” پخش

عنصر

سال بسیار خوبی برای تحقیق و توسعه بوده است. و شاید ، این فقط حال و هوای سال است. همه گیری ای که بیشتر اوقات سال ما را درگیر خود می کند ، بهترین موسیقی متن برای آوازهای آرامش بخش است. هنرمندان جدید ظهور کردند ، و خود را صدایی جدید در ژانر همیشه در حال گسترش مانند گیون اعلام کردند. در همین حال ، چند افسانه نیز پس از سالها انتظار هواداران ، مانند آلیشیا كیز ، با پروژه های جدید همراه شد.

همانطور كه ​​هر هفته این كار را می كنیم ، ما با نسخه دیگری از لیست پخش فصل R&B خود ، برجسته سازی ، بازگشتیم. چند ضربه سنگین بازی. اول از همه ، ما از داشتن مجموعه کارهای جدیدی از Trey Songz به وجد می آییم. خواننده ما را با آخرین پیشنهاد خود ، Back Home که به عنوان یکی از شخصی ترین و بالغ ترین پروژه های او تا به امروز بوده ، برکت داد. و اگرچه بسیاری از برشها برای انتخاب از این پروژه وجود دارد ، ما یکی از بهترین تک آهنگهای او را در جایزه برجسته برجسته کردیم ، “دو راه”.

کهلانی یکی دیگر از آن هنرمندانی است که می تواند پروژه را کنار بگذارد و طرفداران بیشتری را بخواهند. او دنیا را با این خوب بود تا اوایل سال جاری برکت داد و با چندین همکاری در جریان تقاضا قرار گرفت. اخیراً ، ویکتوریا مونت ، خواننده اصلی نژاد اوکلند را برای رمیکس به “Touch Me” دعوت کرد.

مطالب جالب  ریشه پوشک قطره متفکر آلبوم جدید "40RTY"

مطمئن شوید که لیست پخش فصل R&B ما را در زیر مشاهده می کنید.

HNHH را دنبال کنید Spotify.

FIRE EMOJI را در Spotify دنبال کنید.

R&B SEASON را در Spotify دنبال کنید. < / strong>

لیست پخش Wake & Bake ما را اینجا دنبال کنید.

GOOD ما را دنبال کنید موسیقی لیست پخش (برای خوب ASS جمعه) در اینجا است

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *