رفتن به نوشته‌ها

Trey Songz با همسر شدن از Saiyr Ceraadi در حالی که او اعلام کرد “من او را دوست دارم”

10 روز از زمانی که Trey Songz فاش کرده است که بیماری COVID-19 وی تشخیص داده شده است می گذرد ، اما به نظر می رسد که خواننده بهبود یافته است. سونگز با جهانیان گفت که آزمایش وی ویروس درست قبل از انتشار آلبوم خود مثبت است ، اما اکنون که حال وی بسیار بهتر شده است ، هنرمند Back Home پروژه خود را با دوستانش جشن می گیرد. Trey Songz مجموعه ای از عکس ها و فیلم ها را به استوری اینستاگرام خود ارسال کرد و در حالی که برخی از بینندگان به زودی از داشتن ویروس کرونا به دلیل معاشرت با Songz انتقاد کردند ، دیگران متوجه شدند که وی با Sair هنرمند Ceraadi در آغوش گرفته شده است.

Trey Songz، Ceraadi، Saiyr، Couple، Instagram
والری مكون / استرینگر / گتی ایماژ

Ceraadi دوتایی Roc Nation است كه در صحنه R & B-hip hop موج می زند ، مخصوصاً حالا كه EP جدیدی در راه دارد ، و همانطور که بسیاری معتقد بودند Trey همه چیز را با مادر پسرش نوح قفل کرده است ، این تصاویر اخیر این شایعات را خرد کرده است. چندی نگذشته بود که تصاویر Trey و Sairr دست به دست می چرخید ، به نظر می رسید او شایعات را در صفحه اینستاگرامش تأیید می کند.

“من او را دوست دارم” ، او تصاویر خود را به همراه یک شکلک قلب قهوه ای عنوان کرد. با تأیید یک زوج جدید ، آماده شنیدن اطلاعات بیشتر در مورد این دو در آینده باشید. تا آن زمان، چک کردن پست او و عکس های خیره کننده تر از Saiyr Ceraadi زیر.

مطالب جالب  کایل لوری می شود مثبت به روز رسانی قبل از رپتورز-سلتیکز سری
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *