رفتن به نوشته‌ها

تراویس اسکات می خواهد Stormi می شود “قوی،” بر نیاز به “دختران سیاه حفاظت از”

عنصر

پدر مغرور ، تراویس اسکات حد فاصل بین متعادل کردن میزان اشتراک خود با جهان در مورد استورمی وبستر و آنچه را که خصوصی نگه می دارد ، قدم می گذارد ، اما او در آخرین قسمت خود از رادیو WAV با Chase B. از دخترش نام برد. سلطان جکت کاکتوس به ایستگاه Apple Music خود رفت تا آهنگ ها و بینش ها را به اشتراک بگذارد ، و در طول این قسمت ، اسکات چند فکر در مورد تربیت دخترش به عنوان همکاری والدین با دوست دختر سابق کایلی جنر.

“من احساس می کنم اکنون محافظت از دختران ، زنان جوان سیاه پوست و اطمینان از اینکه آنها دانش خود را در مورد چگونگی حمل و نقل ، نحوه حرکت در این مورد مهم تر دارند ، مهم است. جهان ، چگونه قدرتمند باشد ، چگونه حتی از t نترسد اگر این ایده را به خطر بیندازید ، هر فعالیتی را انجام دهید. ” “اکنون بیش از هر زمان دیگر ، آنها چشم انداز دارند.” پدر اضافه کرد که امیدوار است استورمی “توانایی خالصی” در مورد توانایی های آینده خود داشته باشد.

در حالی که رپرهای دیگر تصمیم گرفته اند از سیاسی بودن فاصله بگیرند ، اسکات از طرح خود برای دفاع از مسائل سیاسی استفاده کرده است که به اعتقاد او شایسته توجه است. “به همین دلیل است که ما باید به عنوان جوانان بیرون بیاییم و رأی بدهیم و به عنوان آینده ای که این دنیا در اختیار دارد ، باید این قدرت را داشته باشیم که همه اینها را تغییر دهیم.”

مطالب جالب  کندال جنر خود را به عنوان یک استونر معرفی می کند

[از طریق ]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *