رفتن به نوشته‌ها

تراویس اسکات می Teases “آرمانشهر” آلبوم با کمی تغییر IG

عنصر

تراویس اسکات پس از اولین بار در این سال برای اولین بار با” FRANCHISE “، تک آهنگ جدید خود با حضور Young Thug و MIA ، در شماره 1 شروع به کار کرد. پس از اطلاع از اینکه بار دیگر در رده های بالای جدول است ، خواننده رپ چند اعلامیه برای انجام دادن داشت. تراویس در توییتر خود نوشت: “فقط راه بیفتید و یک دیوار و PUK را پرتاب کنید.”

وی در ادامه آلبوم جدید خود را که شایعه است عنوان “مدینه فاضله” باشد ، با اشاره دیگری مورد تحسین قرار داد.

وی گفت: “رفتن به کوک کردن و ساخت این دیوارها برای اتوپیا. بچه ها را به زودی ببینید.” درباره انتشار آلبوم کامل او در آینده. تا همین اواخر ، هنرمند مورد حمایت مک دونالد آلبوم Astroworld خود را در بیوگرافی خود تبلیغ می کرد و اکنون ، او آن را برای خواندن “آرمانشهر” تغییر داده است. به عبارت دیگر ، قطعاً به نظر می رسد که همه چیز برای تراویس در شرف ظهور است.

با “FRANCHISE” که چنین اعداد چشمگیری را انجام می دهد ، به دنبال Travis باشید تا اخبار نمودار را با اطلاعات بالقوه بیشتری درباره آلبوم آینده خود دنبال کند .

“FRANCHISE” رسماً سومین رکورد شماره 1 وی در سال است که پس از “THE SCOTTS” با Kid Cudi و “HIGHEST IN THE ROOM” ثبت شده است. تراویس اسکات سریعترین هنرمند با سه آهنگ در همان سال در اولین شماره تبدیل شده است.

مطالب جالب  $ tupid Enlists جوان NoCap برای جدید تنها "من نمی توانم تغییر"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *