رفتن به نوشته‌ها

تراویس اسکات پیشنمایشهای نام تجاری جدید اردن هوا 1 مشارکت

عنصر

تراویس اسکات از زمان انتشار پروژه Astroworld در سال 2018 در خط مقدم فرهنگ عامه بوده است. از کالاها تا کفش های کتانی گرفته تا معامله با مک دونالد ، اسکات بسیار خوب بوده است. هر کجا. با توجه به همه موارد ، او به راحتی یکی از بزرگترین هنرمندان در جهان است و بسیاری از آنها شایسته است. دیشب ، این هنرمند تک آهنگ جدید خود “Franchise” را که شامل افرادی مانند M.I.A. و جوان اراذل و اوباش.

در طول مهمانی خود برای جشن گرفتن آهنگ جدید ، تراویس یک رنگ کاملاً جدید از آنچه که به نظر می رسد همکاری خود در Air Jordan 1 با Nike است ، نشان داد. همانطور که در ویدئو زیر مشاهده می کنید ، کفش دارای چند روکش سفید و صفحه های جانبی است ، در حالی که جعبه انگشت پا و پاشنه پشتی آن قهوه ای است. از آنجا ، ما همچنین یک نایک swoosh سیاه و عقب به دست می آوریم که یکی از ویژگی های اولین اردن وی است.

از زمان انتشار اولین Jordan 1 خود ، تراویس تعداد زیادی از رنگهای مختلف از شبح را به نمایش گذاشته است ، اگرچه هیچ کدام از آنها برای عموم آزاد شده است. با توجه به این نکته ، واضح است که نباید امید خود را نسبت به این پیشنهاد جدید جویا شویم.

در هر صورت ، آن را در HNHH قفل نگه دارید زیرا مطمئناً جدیدترین به روزرسانی ها را برای شما به ارمغان می آوریم. .

مطالب جالب  حامیان لایه انفجار آبی زندگی میکند ماده: "U فقط یک طرفه شخصی"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *