رفتن به نوشته‌ها

حزب محافظه کار Lanez ظاهرا گفته مگان تو نریان برای “رقص B * TCH” قبل از تیراندازی در او

عنصر

انتظار می رود پس از انتشار آلبوم Daystar توسط Tory Lanez که در آن به حادثه تیراندازی در ماه جولای مربوط به Megan Thee Stallion پرداخته ، چرخه اخبار بسیار جدی خواهد بود بار دیگر روی این داستان تمرکز کرد به گفته توری ، وی توسط تیم مگان در حال راه اندازی است و مسئولیت جراحات وی را رد می کند ، اما اکنون مجتمع با یک “منبع” صحبت کرده است که خلاف این را می گوید. . فرد گفت: “وقتی او از ماشین پیاده شد و گفت ،” من فقط می خواهم به خانه برگردم ، “اسلحه را بیرون می آورد و می گوید ،” رقص ، ب * تچ “و او شروع به شلیک به او می کند.” مگان قبلاً اظهار داشت كه او در نزدیكی عمارت محل زندگی وی با كایلی جنر ، توری لانز و دیگران زندگی نمی كرد.

منبع همچنین ادعا كرد كه پس از این حادثه ، توری به مگان تی استالیون و بهترین هایش پیشنهاد داد دوست کلسی نیکول پول را شسته می کند این منبع گفت: “در حالی که او در حال جراحی است ، این دیوانه در حال ارسال پیامک به وی است.” “او اساساً سعی می کند بگوید که پول را پرداخت خواهد کرد. دوست او [همچنین] برای دریافت پول تماس می گیرد. او در تلاش بود تا او را ساکت نگه دارد. “

مجتمع همچنین اظهار داشت که آنها به سوابق بیمارستان مگان نگاه کرده اند و بر اساس این انتشارات ، آنها نسخه مشترک او از وقایع را امضا می کنند. این منبع در مورد آلبوم Daystar از Tory گفت: “این اشکالی ندارد و خنده دار نیست و چیزی نیست که ما فقط بتوانیم آن را عادی کنیم.” تیم لانز “قاطعانه” ادعای “رقص b * tch” را رد می کند.

مطالب جالب  Hoodrich پابلو خوان و دنی گرگ اتحاد دوباره بر روی "دریافت در کیف من"

[از طریق]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *