رفتن به نوشته‌ها

تام برادی باعث لذت خود را با لبرون جیمز مم

عنصر

تام بردی یکی از بزرگترین ورزشکارانی است که شش نام قهرمانی در Super Bowl به دست آورده است. بازیکن خط حمله Tampa Bay Buccaneers همچنان فوتبال را در سطح پیروزی بازی می کند و هواداران از کاری که او هنوز هم می تواند انجام دهند متعجب هستند. متأسفانه ، مواردی وجود دارد که او سر می خورد و پنجشنبه گذشته یکی از آنها بود. در برهه ای ، به نظر می رسید بردی سومین امتیاز را دارد و توپ را دور انداخت. مسئله در اینجا این است که در واقع چهارم بود ، به این معنی که او مجبور شد از زمین خارج شود و یک پیروزی به خرس های شیکاگو بدهد. این امر منجر به این شد که بردی با گیجی چهار انگشت را بالا بکشد.

خب ، بردی تصمیم گرفت که این میم را با وجود سر لبران جیمز روی بدنش ، از نو مخلوط کند. شب گذشته ، لبرون عنوان چهارم خود را در NBA بدست آورد ، بنابراین تصویری که لبرون چهار انگشت را بالا گرفته بود برای لحظه ای بیش از حد مناسب بود. امروز بعد از ظهر ، بردی این تصویر را پست کرد و به لبرون یک حلقه صمیمانه تبریک گفت.

لبرون و بردی در طول سالها دوستی خود را حفظ کرده اند ، خصوصاً اینکه آنها یک چیز مشترک دارند: بدون در نظر گرفتن در ورزش های خاص خود سن. واضح است که هنوز بنزین لبرون و بردی در مخزن باقی مانده است و ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا ببینیم که آنها در آینده چه می کنند.

مطالب جالب  کوری فلدمن از WeTV شکایت کرد ، شبکه ادعاها او و خانواده اش را گروگان گرفتند در مجموعه
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *