رفتن به نوشته‌ها

تیتان COVID-19 شیوع بدتر: گزارش

عنصر

اوایل این هفته ، موجهای مهیجی در سراسر NFL ارسال شد زیرا مشخص شد که Tennesee Titans با شیوع COVID-19 روبرو شده است ، از این رو تعداد زیادی از بازیکنان و کارکنان تست مثبت دارند. در واقع ، آنها قرار بود این آخر هفته با پیتسبورگ استیلرز بازی کنند ، اگرچه این بازی به روز سه شنبه موکول شد. با این حال ، به محض اینکه NFL فهمید اوضاع چقدر ناخوشایند است ، آنها تصمیم گرفتند بازی را به اواخر فصل موکول کنند ، در واقع هفته گذشته از شر هر دو تیم خلاص شوند.

اکنون ، به گفته آدام شفر از ESPN ، شیوع حتی بدتر شده است زیرا یک بازیکن دیگر و دو پرسنل دیگر مثبت آزمایش کرده اند. این مجموعاً به 16 مورد مثبت COVID در سازمان Titans می رسد.

با در نظر داشتن این آخرین به روزرسانی ، مشخص است که NFL در صورت تمایل به ادامه فصل مجبور است راه های جدیدی برای مبارزه با ویروس پیدا کند. در مورد تایتان ها ، آنها می توانند مجبور شوند بازی هفته 5 خود را نیز از دست بدهند ، به خصوص اگر شیوع در بین سازمان همچنان بدتر شود.

اکنون ، تیم های سراسر لیگ به نظر می رسند بیشتر مراقب هستند برای راه هایی برای ایمن نگه داشتن بازیکنان خود در میان یک بیماری همه گیر که به سمت موج دوم در حال حرکت است.

مطالب جالب  CyHi The Prynce "CyHi رایگان" باعث ایجاد نگرانی و گمانه زنی
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *