رفتن به نوشته‌ها

تیفانی هدیش از جگوار رایت عذرخواهی کرد پس از اینکه خواننده متهم به حمله

شد

او بازگشت ، و این بار پیامی برای تیفانی هدیش دارد. جگوار رایت با اقدامات و ادعاهای اخیر خود گرد و خاک گرفته است. این خواننده قدیمی ، خواننده معروف رپ را به تعرض جنسی به او متهم کرد ، ادعا کرد که The Roots از این موضوع آگاه بوده اند که R. Kelly یک کودک پدوفیل است ، گفت که Summer Walker به طور نامناسبی “لمس” شده است ، و اخیراً Mary J. Blige را به دلیل مهارت های ضبط صدا صدا کرده است. در عین حال اظهار داشت که ملکه هیپ هاپ-سول مخفیانه لزبین است.

 Common، Tiffany Haddish، Jaguar Wright، Apology
جریت کلارک / استرینگر / گتی ایماژ

هفته گذشته در اینستاگرام ، جگوار رایت یک فیلم کوتاه را به اشتراک گذاشت که در آن تصمیم گرفت از تیفانی هدیش به دلیل ایجاد اتهامات علنی علیه مشترک عذرخواهی کند. “یک نفر وجود دارد که من مستقیماً او را خطاب قرار نداده ام زیرا حقیقت این است که من احترام زیادی برای او قائلم. من فکر می کنم او یک کمدین فوق العاده است. من فکر می کنم او یک انسان دوست خوب است. من تازه از صفحه او خارج شدم و مثل یکی دو ماه فقط پیمایش کردم. من فقط کنجکاو شدم ببینم آیا همه چیز در حال حاضر در هیپ هاپ و نئو-روح به هر شکلی بر او تأثیر می گذارد ، زیرا من می دانم که او متأسفانه با فردی که هدف تحقیقات من قرار گرفت رابطه دارد. “

جگوار ادامه داد: “من فقط می خواهم به تیفانی هدیش بگویم ، من در دنیا احترام زیادی برای شما قائل هستم.” وی همچنین اظهار داشت كه کمدین لوئنل دوست مشترکی است که همیشه در مورد حددیش بسیار صحبت کرده است.

در زیرنویس کلیپ ، جگوار اضافه کرد ، “متواضعانه ترین و صادقانه ترین عذرخواهی های من برای بی نظیرtiffanyhaddish است. من شروع به جستجو در صفحه شما کردم و فقط می خواستم بگویم که ببخشید اگر هر کاری که کرده ام باعث پریشانی شما شده است … و شما با آن لباس افسانه به نظر می رسید … آن را تکان دهید … همچنان شگفت آور باشید خوب باشید خدا شما را رحمت کند. “عذرخواهی ویدئو را در زیر ببینید.

مطالب جالب  که Shaq ادعای خود و مادران کردم چارلز بارکلی آنها را برای توقف جنگ در
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *