رفتن به نوشته‌ها

Three 6 Mafia اولین کنسرت داخل سالن را از زمان شروع بیماری ویروسی کرونا ویروس

اعلام کرد

سه 6 مافیا قرار است اولین کنسرت موسیقی داخل سالن را از زمان شروع همه گیری COVID-19 اجرا کنند که مکان های مختلف آن در سراسر جهان بسته شده است. گروه در 11 دسامبر در Rupp Arena در Lexington ، کنتاکی برای جمعیت محدود به روی صحنه می روند.

 Three 6 Mafia، Concert اسکات گریس / گتی ایماژ

” لکسینگتون ، کنتاکی !! دسامبر 11th 2020 !! اولین کنسرت صحنه داخلی در کشور از زمان شیوع بیماری !! ، “این گروه در اینستاگرام اعلام کرد. “تأیید شده توسط فرماندار! سه MAFIA که به صورت زنده اجرا می شوندrupp_arena بلیط های محدود در غلافهای 4 نفره یا کمتر استفاده می شود! این عنوان علاوه بر ویدئویی از Juicy J. ارسال شده است. بلیط ها در گروه های چهار نفره فروخته می شوند ، این امکان را برای گروه بندی مخاطبان فراهم می کند تا به دنبال دستورالعمل های فاصله اجتماعی باشند. همچنین هنگام ورود هواداران باید تحت بررسی دما قرار بگیرند. در این نمایش شان دا دون و پروژه پت حضور خواهند داشت.

Three 6 Mafia اخیراً یک کنسرت در فضای باز در مسابقات اتومبیلرانی Newcastle در انگلستان در ماه آگوست برگزار کرد. در خارج از منزل ، این رویداد به همان ترتیب دقیق رعایت دستورالعمل های فاصله ی اجتماعی بود تا مخاطبان را در هنگام شیوع ویروس کرونا حفظ کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بلیط ، به وب سایت TicketMaster در اینجا مراجعه کنید.

[از طریق]

مطالب جالب  DJ حسادت شیپور خاموشی Fabolous به & A بوگی بذله گویی دا پیراهن برای "نشستم در ماشین من"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *