رفتن به نوشته‌ها

تایو کروز TikTok “نفرت انگیز” را محکوم می کند ، می گوید برنامه باعث “افکار خودکشی”

یک ستاره انگلیسی پس از اینکه ادعا کرد مزاحمت اینترنتی او را از TikTok فرار کرده ، خبرساز شده است. تایو کروز اخیراً مانند بیش از 800 میلیارد نفر دیگر که به طور فعال از برنامه رسانه های اجتماعی استفاده می کنند ، به این پلتفرم بزرگ پیوست ، اما او ادعا کرد که تجربه اش تجربه مثبتی نبوده است. این هنرمند برنده جایزه در سطح جهانی جشن گرفته می شود ، بنابراین به نظر می رسید طرفدارانش او را با آغوش باز به روی TikTok باز می کنند. با این حال ، تایو کروز در توییتر خود به اشتراک گذاشت که حضور در TikTok منجر به “افکار خودکشی” وی شد.

 Taio Cruz، TikTok، افکار خودکشی ، بهداشت روان
Ethan Miller / کارمندان / گتی ایماژ

کروز نوشت: “من قطعاً به این زودی ها به TikTok برنمی گردم. بدن من لرزید و فکرهای خودکشی داشتم. از اینکه از نظر روحی مقاوم هستم به خود می بالم و این واقعیت که چنین احساسی داشتم ، حتی مرا شوکه کرد.” “برخی از کاربران ویدیوهای نفرت انگیز و تمسخرآمیزی را منتشر کردند که باعث ایجاد یک بازخورد منفی شدگی شد ، جایی که افراد بیشتری شروع به تمسخر و نفرت می کردند.”

تایو کروز اضافه کرد که تنها هدف او ساختن خنده دار است ویدیوها ، اما پس از اینکه سلامت روانی وی تحت تأثیر پیام های نفرت انگیز قرار گرفت ، او تصمیم گرفته است که خود را از برنامه خارج کند. وی در پایان پست خود نتیجه گیری كرد: “رسانه های اجتماعی نباید اینگونه باشند. متاسفانه اینگونه است.”

[از طریق]

مطالب جالب  راک تایید می کند جو بایدن برای رئیس جمهور
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *