رفتن به نوشته‌ها

TI، غنی بچه، و نماد دود پاپ این هفته “آتش از Emoji” لیست پخش

عنصر

هر هفته ، HNHH به لطف لیست پخش Fire Emoji ما گرمای زیادی برای خوانندگان ما به ارمغان آورده است و ما به این زودی ها برنامه ای برای توقف نداریم. آخر هفته ، ما دوباره با یک به روزرسانی دیگر در لیست پخش مواجه شده ایم ، بنابراین در اینجا خلاصه آنچه انتظار می رود است.

شروع لیست ، آهنگ “آمازون” ساخته Money Man است که آهنگی است که بسیاری از آنها طرفداران او واقعاً قدردان خواهند بود. از آنجا ، ما 21 “Savock and Metro Boomin” Glock In My Lap را دریافت کرده ایم ، که بلافاصله در پروژه جدید آنها Savage Mode 2 ایستادگی کرد. در لیست بعدی شاید یکی از پرانرژی ترین آهنگ ها باشد. البته ، ما در مورد ریمیکس Sada Baby و Nicki Minaj از “Whole Lotta Choppas” صحبت می کنیم که ظاهراً از هیچ جا ساخته نشده است.

پس از انتشار پروژه جدید TI به نام LIBRA ، ما مجبور بودیم که آهنگ “بخشش” که از ویژگی های آن مانند لیل عزیز است. این دو مگاستار آتلانتا هستند و فقط منطقی است که در یک مسیر با هم باشند. این فهرست “Iced Out Audemars” از Pop Smoke است که از ویژگی های Lil Wayne در این ریمیکس برخوردار است. ما همچنین آهنگ جدید Rich The Kid “Bankroll” را داریم که با کمک NBA Youngboy ساخته شده است. با توجه به قدرت همه این آهنگ ها ، کاملاً واضح بود که ما باید آنها را در لیست پخش Fire Emoji قرار دهیم.

مطالب جالب  Trey Songz به ارمغان می آورد Vibes در با جدید تنها "دو راه"

لیست پخش زیر را بررسی کنید و نظر خود را با ما در میان بگذارید. < p> HNHH را در Spotify دنبال کنید.

FIRE EMOJI را در Spotify دنبال کنید.

R&B SEASON را دنبال کنید در Spotify.

لیست پخش Wake & Bake ما را اینجا دنبال کنید.

خوب ما را دنبال کنید موسیقی لیست پخش (برای خوب ASS جمعه) در اینجا است

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *