رفتن به نوشته‌ها

T.I. وضعیت دو نفره پایین در افسانه با Lil کودک در “ببخشید”

عنصر

” پادشاه جنوب “خودخوانده پروژه جدیدی روی عرشه دارد. فقط در عرض دو روز ، The L.I.B.R.A. (The Legend Is Back Running Atlanta) ، قرار است سرویس های پخش جریانی را از آن خود کند و طرفداران با شنیدن آنچه Tip در فروشگاه دارد هیجان زده می شوند. وی اخیراً لیست پیگیری آلبوم آینده خود را به اشتراک گذاشته است که شامل ظاهری از خانم پت ، توکیو جتز ، یانگ توگ ، 42 داگ ، موزی ، جرمیه ، اسنوپ داگ ، راپسودی ، رهکی ، لندن جائه ، کانوی ، ریک راس ، دومانی ، بنی د قصاب ، Jadakiss ، Alec Beretz ، Eric Bellinger ، Killer Mike ، 21 Savage و John Legend – اما امروز همکاری او با Lil Baby را دریافت کرده ایم.

هفته گذشته TI “Ring” با حضور Young Thug را رها کرد ، بنابراین او انرژی آتلانتا را با “Pardon” در کنار Lil Baby ادامه می دهد. در پیست ، T.I. وضعیت خود را به عنوان یک افسانه دو برابر می کند در حالی که او تکرار می کند “بخشودگی خود را” برای هر کسی که در مورد جایگاه خود در بازی حرفی برای گفتن دارد ، تکرار می شود. ممکن است خواننده رپ با چند میله در مورد کسی که “من نمی دانم ، n * gga باید اسید باشد” به 50 Cent اشاره کرد اما ما فقط باید در مورد آن حدس بزنیم. T.I. را ببینید و “بخشش” از Lil Baby و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

مطالب جالب  دپارتمان L.A. کلانتر می گوید ویدئویی از کارمندان که میهمانی هستند نادرست است

متن ترانه های قابل نقلق

من یک شاه هستم ، انجام شد چیز من از سبز به سفید
وقتی که شما با نظرات خود را به پایان رسید ، من چهار یا پنج کلاسیک – بگو من گه نیست ، که nigga باید dippin ‘اسید
لعنت چه همه آنها دیگر شگفت زده doin ‘، تمام آنچه که من می دانم ادامه دادن است “- شروع به گرفتن پول می کنم ، من از آن لذت بردم ، فروش استخدام را شروع کردم

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *