رفتن به نوشته‌ها

Swizz Beatz Verzuz Season 2

را تأیید می کند

اگرچه همه گیری در حال اجرا اجرای زنده را به جز منسوخ شده است ، اما Swizz Beatz و Timbaland با راه اندازی سری Verzuz به نجات جمعی بازی رسیدند. قرار دادن هنرمندان افسانه ای در برابر یکدیگر در یک نبرد رودررو از این بازدیدها – اگرچه جنبه های رقابتی تر عمدتاً وجود نداشت ، اما جای آن را با لحنی جشن گرفته تر می گرفت – حوادث ورزوز صدها هزار نفر را در هر شب تنظیم می کرد . حتی گاهی اوقات میلیونها.

Frazer Harrison / Getty Images

فصل اول Verzuz بیست جنگ انجام داد ، از جمله مسابقات محبوب طرفداران بین Brandy و Monica ، DMX و Snoop Dogg ، RZA و DJ Premier ، Rick Ross و 2 Chainz ، Fabolous و Jadakiss ، Beenie Man و Bounty Killer و بسیاری دیگر. حتی سوئیزی و تیمبو برای شروع کار به هم می رفتند. کافی است بگویم ، طولی نکشید که طرفداران شروع به اشتراک گذاری مسابقات فانتزی خود کردند – حتی برخی از هنرمندان با T.I. به طور فعال ابراز تمایل خود به نبرد 50 سنت.

خوشبختانه ، سوئیز بیتز تأیید کرده است که Verzuz به جایی نمی رود. با استفاده از اینستاگرام ، تهیه کننده افسانه ای تایید کرد که فصل دوم این سریال در راه است و از طرفداران دعوت می کند تا درخواست های خود را در نظرات خود به اشتراک بگذارند. “اوه اوه اوه که می خواهید در فصل 2 ببینید” ، در پست اعلامیه IG Swizzy را مسخره می کند. “verzuztv در تمام مدت با ما در ارتباط باشید.” تیمبالند همچنین تأیید کرد که ترکیب “به زودی” خواهد آمد ، وعده داد که یک سطح بالاتر در شرف وقوع است. اعلامیه زیر را بررسی کنید و صدا را خاموش کنید – آیا برای فصل 2 Verzuz هیجان زده هستید؟

مطالب جالب  بیش از یک میلیون دلار کوکائین در ساحل فلوریدا
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *