رفتن به نوشته‌ها

Swae Lee Weighs Rae Sremmurd برای رفتن به مصاف میگوس در “Verzuz”

به نظر می رسد یک دقیقه از شروع Verzuz گذشته است. ماه هاست که Swizz Beatz و Timbaland اجراهای منظم Verzuz را برنامه ریزی کرده اند که آخرین اجرای دو نماد است: پتی لابل و گلدیس نایت. هواداران پیش بینی مجموعه بعدی هنرمندان را داشتند ، اما به نظر می رسد خدایان Verzuz وقت خود را می گیرند. به تازگی ، Swae Lee از Rae Sremmurd با Power 106 در LA آشنا شد و در مورد حضور در برنامه آنلاین بحث کرد و میزبانان به عنوان دو نفره برابر Migos نام بردند.

 Rae Sremmurd، Migos، Verzuz، Power 106، مصاحبه
رودین اکنروت / استرینگر / گتی ایماژ

سوای لی با خنده گفت: “همه آنچه من می گویم این است که ، ما یک کاتالوگ خوب گرفتیم.” “ما تعدادی کلاسیک داریم ، من تعدادی کلاسیک دارم … اعداد دروغ نمی گویند.” میزبان س askedال کرد که آیا Swae “فقط برای انجام این کار” فقط در صورت تماشای هونچو های سر Verzuz می خواهد؟ این خواننده رپ افزود: “این خوب خواهد بود” “ما چند بازدید داشته ایم ، آنها نیز چند بازدید داشته اند.”

طبق معمول ، این لحظه کوتاه در طول مصاحبه باعث ایجاد بحث در مورد اینکه آیا این یک مسابقه مناسب است. باید منتظر بمانیم و ببینیم آیا Timbaland و Swizz به تماس پاسخ می دهند یا خیر ، اما در ضمن ، Swae Lee را در Power 106 بررسی کنید و اگر می خواهید با این Verzuz هماهنگ شوید به ما اطلاع دهید.

مطالب جالب  Travis Scott رونمایی از موزیک ویدیو برای "Franchise" Ft. Young Thug & M.I.A.
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *