رفتن به نوشته‌ها

Statik Selektah ، Joey Bada $ $ ، و Nas تک آهنگ

Joey Bada $ $ ثابت کرده است که صبر یک فضیلت است – با آلبوم اخیر خود که در سال 2017 وارد شده است ، با همه سیاسی های آمریکایی بادا $ $. و در حالی که او واقعاً در اندیشه کنار گذاشتن پروژه بعدی خود بوده است ، در بیشتر موارد ، بدمن آماده و مایل به حرکت با سرعت روشمند به نظر می رسد. با این حال این بدان معنا نیست که او به طور کامل در حال نشستن است – در واقع ، به نظر می رسد که او یک آهنگ کاملاً خارق العاده را دارد که به لطف Statik Selektah تهیه شده است.

متیو آیزمن / گتی ایماژ

با استناد به توییتر برای انتشار اخبار ، استاتیک تأیید کرد که او جوی بادا $ $ ، Nas و گری کلارک جونیور را در نام تجاری جدید خود متحد می کند تک آهنگ “Keep It Moving” که قرار است در تاریخ 16 اکتبر وارد شود. “جمعه! اولین تک آهنگ #thebalancingact =nas xjoeybadass xgaryclarkjr #keepitmoving در همه سیستم عامل ها” ، وی با اشاره به پروژه آینده خود The Balancing Act که هنوز تاریخ اکران مناسبی دریافت نکرده است ، تأیید می کند.

اکنون ، طرفداران به احتمال زیاد به یاد خواهند آورد که این پروژه در ماه مارس با جزئیات زیادی ارائه شد ، و در آن چندین حضور مهمان تحریک کننده اعتیاد به مواد مخدر را از Nas ، Griselda ، 2 Chainz ، Dave East ، Joey Bada $ $ و Method Man نشان داد. . گرچه ماه ها از آن اعلامیه اولیه می گذرد ، اما به نظر می رسد اتفاقات خوبی برای کسانی که منتظر می مانند اتفاق می افتد ، اولین همکاری بین Joey Bada $ $ و Nas ، همراه با برخی از گیتارهای گریان از گری کلارک جونیور. آیا از شنیدن “Keep It Moving” این جمعه هیجان زده هستید؟

مطالب جالب  اردن هوا 13 "قرمز سنگ چخماق" تنظیم برای 2021: اولین نگاه
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *