رفتن به نوشته‌ها

Starrah قطره شکوه جیمز بلیک محصولات تنها “حفظ آرامش”

عنصر

Starrah با تک آهنگ کاملاً جدید خود” Keep Calm “بازگشت که اخیراً در رادیو Beats 1 Zane Lowe به نمایش جهانی افتاد. با تولید جیمز بلیک ، آهنگ بلافاصله با پیشرفت پیانوی مرموز و مالیخولیایی توجه را به خود جلب می کند. از آنجا ، آواز ضعیف و دلهره آور Starrah به ملودی خودکار تبدیل می شوند ، بسیار معاصر تر از آن آهنگی که در ابتدا ممکن بود به آن منجر شود. طولی نمی کشد که هدف Starrah روشن می شود ، و تصویری از یک رابطه شکسته و غیرقابل انکار را به تصویر می کشد.

اما آنچه که در سازگاری فقدان احساسات ندارد ، همانطور که Starrah متن خود را با متن ترسیم می کند تصویربرداری احساسی و احساسی. او آواز می خواند ، در حالی که بلیک عناصر ضربه ای جدیدی را در ترکیب می آورد ، “وقتی خیس است ، لغزنده است ، جایی را که قدم می زنی ، امتحان کن ، آرامش را در گام خود قرار بده”. یکی از جذاب ترین م theلفه های آهنگ با صدای بک آواز ، زوزه های دردناک و دوست داشتنی ارائه می شود که نشان می دهد آنچه در زیر آن قرار دارد. شرم آور است که آهنگ با پایان یافتن پایان می یابد ، زیرا احساس می شود ممکن است دستورالعمل های دیگری برای کاوش وجود داشته باشد – به هر صورت ، “آرام باشید” ارزش شنیدن را دارد.

QUOTABLE متن های متن

در حالت خیس لغزنده است ، جایی را که قدم می گذارید تماشا کنید ،
آزمایش کنید ، آرام آرام قدم خود را بگذارید

مطالب جالب  "رها کردنش مثل اینکه داغ باشد" از اسنوپ داگ که برای کارزار رای گیری از طریق پست الکترونیکی DNC استفاده می شود
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *