رفتن به نوشته‌ها

Spunsugar – کلیسای کوچک Drive

(برچسب)

11 اکتبر 2020 (منتشر شد)

24 دقیقه

گروه راک جایگزین ، Spunsugar اولین آلبوم خود را “Drive-Through Chapel” ، از طریق Adrian Recordings اعلام کرده اند. این سه نفر سوئدی با تأثیرات کفش ، سال گذشته EP خود را “Mouth Full Of You” منتشر کردند و از افرادی مانند استیو لاماک در BBC 6Music پشتیبانی دریافت کردند.

با ارائه تک آهنگ “Happier Happyless” که قبلاً منتشر شده بود ، آخرین پیشنهاد گروه تولید شد توسط Joakim Lindberg در Studio Sickan ، مالمو. آهنگ افتتاحیه ، “Jawbreaker” ، به سرعت شما را به خود جلب کرده و در جای خود نگه می دارد. ‘Happy Happyless’ تلخی شیرین با الکترونیک تیز و شعرهای پر از دیوار درباره ضرر و انتقام است. “Belladonna” هیپنوتیزم و تاریک است و با بسیاری از آلبوم همسو است. با هر آهنگ در حال عبور شدت افزایش می یابد و منجر به “Time Enough At Last” می شود. خطوط پایه کوبنده مثال زدنی باعث به وجود آمدن ذات Spunsugar و همه آنها می شود. “Run” سرعت را در سطح جدیدی مشاهده می کند و من را به یاد Yeah Yeah Yeahs در اوایل سال 2000 می اندازم. یک گروه راک جایگزین با تأثیر کفش. به نظر درست می رسد ، تصور کنید اگر Alternative Nation در MTV 1997 و یک دستگاه طبل در دستگاه آب نبات پنبه ای سقوط کند. آب نبات پنبه ای می شکند و از خط خارج می شود. ما فرزندان کشاورز ، بچه کمربند کتاب مقدس از اصولگرایان و زباله های تریلر در شهرهای کوچک سوئد بزرگ شدیم. این منابع ما هستند و این صدای ما را شکل می دهد. ”

مطالب جالب  خرید مهره مار و خواص ذکر شده آن اعتبار استحکام خرید مهره مار در منابع مذهبی

ساخته شده از Elin Ramstedt (آواز ، گیتار) ، Cordelia Moreau (درامز) ، و Felix Sjöström (باس) ، Spunsugar’s ، ‘Drive-Through Chapel’ یک آلبوم ضربان دار است که دارای اوج های زیادی است. بیس لاین های بی عیب و نقص و شعرهای مست کننده شیمی هستند که چنین آلبومی واقعاً لذت بخش را به وجود می آورند.

منتشر شده در اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *