رفتن به نوشته‌ها

نشت روستای نگاهی به راه رفتن در جنگل در “هپی”

عنصر

این جمعه ، دهکده Spillage Village خود آتلانتا – مجموعه ای متشکل از Olu ، Wowgr8 ، JID ، Mereba ، 6LACK ، Jurdan Bryant ، Benji و Hollywood JB – در حال آماده سازی برای انتشار آلبوم آینده خود Spilligion است ، پروژه ای که پیش از این شاهد انتشار دو تک آهنگ در “End Of Daze” و “Baptize” بود. با به اشتراک گذاری لیست پیگیری چند روز پیش ، این باند با قطعه پیش از آخرین “Hapi” ساخته شده است ، تضادی سبک شناختی از دو قطره قبلی.

یکی از مواردی که از بالا به طرز چشمگیری تازه می شود ، تمایل ویل برای صرف وقت ، کاوش و صرفاً وقت برای توسعه ایده هایشان. به این ترتیب ، هاپی “احساس صعود به دنیایی سرسبز و پرنشاط می کند ، کسی که در خطوط آغازین زندگی می کند.” من با آدمی آشنا شدم که در جنگل مشغول بازی بود ، پیانوی او خارج از کلید بود “، با هماهنگی اولو و مربا را می خواند “او به آرامی برای من آواز خواند ، من شرط می بندم اگر نمی توانست آن را تغییر دهد.” با مربا ، اولو و تازه وارد بنجی آن را با سه بیت متمایز نگه داشته و هر كدام بدون هیچ زحمتی با ضرب آهنگ همیشه در حال تغییر سازگار شدند. ممکن است با طول و کیفیت ملودی آهسته سوز دست و پنجه نرم کند ، دیگران در “Hapi” که نشان از تطبیق پذیری خیره کننده خدمه است بسیار قابل تقدیر هستند.

مطالب جالب  لبرون جیمز آکورد دارد جدید نایک لبرون 17 PE

به دنبال Spilligion باشید که این جمعه برسد – آیا هیجان زده هستید برای بررسی این مورد؟

متن های قصار

برخی می گویند ، “زندگی فقط یک جهنم است – و این اینجا منتظر می مانیم تا زمانی که واقعاً ، واقعاً و کاملاً رایگان زندگی کنیم “- برخی می گویند ،” پروژه ها و گتوها و دانه هایی که هرگز رشد نخواهند کرد ، همه توت ها را می بینیم “- من شب و در کنار شما خواهم ماند تاریکترین زمانها – ما با همه مبارزه خواهیم کرد ساعت آن را تمام می کنیم تا رسیدن که سپیده دم

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *