رفتن به نوشته‌ها

شارون آزبورن درباره اقدام خودکشی خود در سال 2016 بحث می کند: “من فقط نمی توانستم آن را تحمل کنم”

در طول یک قسمت از بحث با موضوع سلامت روان ، شارون آزبورن صریحاً در مورد مبارزات خود با افسردگی و اقدام به خودکشی در سال 2016 بحث کرد. >

Sharon Osbourne، Suicide ریچ فیوری / گتی ایماژ

“چهار سال پیش ، همه چیز را بسیار سخت می دیدم – و 28 سال است که تحت درمان پزشکی هستم … اما چهار سال پیش ، سعی کردم زندگی من را بگیر و برای توجه نبود ، “او به میزبانان گفت. “من فقط تحمل نمی کردم.”

پس از تلاش برای جان خود ، اسبورن وارد یک مرکز درمانی شد و در آنجا با دو زن روبرو شد که او را برای یافتن امید الهام دادند.

وی گفت: “آنها حتی با هم خویشاوندی نبودند. دختران جوان و هر دو مادران خودكشی كرده بودند.” “و این آنها را بسیار بد بهم ریخت ، به طوری که آنها نتوانستند از عهده زندگی خود برآیند و من را شوکه کرد و گفت:” مگر من می خواهم این کار را با خانواده ام ، برای نوزادانم انجام دهم؟ راهی ندارد. ” و این من را شوکه کرد – مثل شوک الکتریکی بود و شبیه بود ، آن را جمع کنید. مثل این بود ، “به این دو دختر نگاه کنید. اگر این را دوباره امتحان کنم ، این می تواند بچه های من باشد”. < p> Osbourne 68 ساله با Ozzy Osbourne خواننده اصلی گروه افسانه ای هوی متال Black Sabbath ازدواج کرده است. او پس از بازی در مجموعه تلویزیونی واقعیت The Osbournes به شهرت رسید.

[محتوای جاسازی شده]

[از طریق]

مطالب جالب  TOBI نشان دهنده زندگی و روابط در "درخشش"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *