رفتن به نوشته‌ها

سله مارلی ریحانا را به سرقت ایده های خود برای Savage X Fenty

متهم کرد

آخرین نمایش مد Savage X Fenty ، که شامل لباس زیر مردانه برای اولین بار بود ، یک موفقیت فوری بود. ریحانا برای اولین بار مجموعه جدید را در Amazon Prime Video به نمایش درآورد اما به دلایل زیادی بحث برانگیز شده است.

یکی از آهنگ هایی که برای معرفی ریکو نستی استفاده می شد ، یک متن مقدس مسلمان را ترمیم کرد ، که مردم در توییتر با آن تماس می گرفتند. برای ریحانا لغو شود. وی از آن زمان به این مسئله پاسخ داده است ، عذرخواهی کرده و قول داده است که شرایط را درست کند.

این همه ماجرا نبود زیرا سلا مارلی ، دختر لورین هیل و روهان مارلی ، اکنون ادعا می کند که ممکن است ریحانا پاره شده باشد از طراحی خود برای مجموعه استفاده نکرده است.

او به اینستاگرام رفت تا مجموعه خود را در مقایسه با Rihanna برای نشان دادن شباهت ها نشان دهد.

“کاملاً چند دوست این موضوع را به من گفتند و من سلاح گفت: “من نمی خواهم در این مورد چیزی بگویم ، اما من اذیت شده ام.” “برای کسانی که به یاد می آورند ، من” یک مکان ابتدایی “را در ماه مه 2019 انجام دادم. من قلب و روح خود را (و همه پولهایی که داشتم) در این پروژه قرار دادم و …. من نمی دانم. آیا فقط من هستم من به عنوان یک هنرمند سیاه پوست و جوان ، واقعاً احساس سرقت می کنم. در هیچ برچسبی امضا نمی شوم .. من هیچ سرمایه گذار ندارم. من فقط خودم و افرادی که از من حمایت می کنند را دارم. این را جمع کنید و ببینید که تقریباً دقیقاً بدون ذکر نام من و یا همان اثری که قبلاً در آن تکرار شده ام تکرار شده است بسیار مضحک است. ” یک نکته ، دیگران این را دامنه می نامند.

مطالب جالب  Nas یک ویلد 50 ساله "Wildin 'Out Tour" را به یاد می آورد: "آیا این بچه می خواهد آن را بسازد؟"

دیمیتریوس کامبوریس / گتی ایماژ

آیا فکر می کنید ریحانا باید از صلاح عذرخواهی کند؟

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *