رفتن به نوشته‌ها

“Schitt’s Creek” جوایز کمدی جوایز کمدی را در

امی به پایان رساند این نمایش هفته گذشته با در نظر گرفتن دو هنر خلاقانه Emmy که این نمایش برنده شد ، رکورد بیشتر بردهای کمدی را برای یک فصل به ثبت رساند.

 Schitt's Creek، Comedy، Emmy's جیمی مک کارتی / گتی ایماژ < آنی مورفی ، برنده جایزه بهترین فیلم پشتیبانی ، گفت: "شش سالی که برای کار در این نمایش صرف کرده ام بهترین شش سال تمام زندگی من بوده است و من بسیار به بازیگران و عوامل فیلم و نویسندگان آن افتخار می کنم." بازیگر زن در یک سریال کمدی. "من به یک نمایش که مخفف عشق و مهربانی و فراگیری و پذیرش است بسیار افتخار می کنم زیرا این چهار چیز مواردی هستند که اکنون بیش از هر زمان دیگری به آنها نیاز داریم."

“من حدس می زنم که نوعی کنایه است که مستقیم ترین نقشی که من تاکنون بازی کرده ام ، من امی برای یک اجرای کمدی. بنابراین اکنون من به طور جدی باید بپرسم که در 50 سال گذشته چه کاری انجام داده ام. “یوجین لوی ، که برای بازیگر اصلی برنده شد ، گفت.

هر هفت کمدی Emmy ، از جمله چهار Emmy بازیگری ، یک کارگردانی ، یک نویسندگی و یک افتخار سریال ، به نهر شیت تعلق گرفت. این مجموعه توسط Netflix انتخاب شد و اکنون در آنجا قابل پخش است.

[از طریق]

مطالب جالب  جین فوندا درباره زندگی جنسی خود در 8280 ساله
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *