رفتن به نوشته‌ها

Saints Bench Michael Thomas دنبال یک درگیری با هم تیمی های خود

نیو اورلئانز مقدس پس از درگیر شدن توماس در “درگیری با یک هم تیمی” ، به گفته آداماس ESPN ، مایکل توماس گیرنده گسترده مایکل توماس را از مسابقه دوشنبه شب با شارژرهای لس آنجلس نگه دارد. Schefter.

مایکل توماس ، جنگ ، مقدسین Chris Graythen / Getty Images

“مایکل توماس” WR Saints ‘آخر هفته در تمرین ، به دلیل منابع لیگ ، با یک هم تیمی درگیر شد. ” “مقدسین اکنون دوشنبه شب وقتی توماس را از نظر آسیب دیدگی از ناحیه مچ پا زیر سوال بردند ، با نشستن توماس”.

طبق گزارشات ، دو طرفدار All-Pro پس از اختلاف با مالکوم جنکینز و شانسی گاردنر-جانسون. توماس در حین حادثه به گاردنر-جانسون مشت زد. هیچ یک از بازیکنان درگیر در مورد اوضاع اظهارنظر نکرده اند.

توماس قبلا در لیست مشکوک قرار داشت که از ناحیه مچ پا آسیب دیده و او را از هفته 1 به بعد کنار گذاشته است. او تاکنون در سال 2020 فقط سه بار برای 17 یارد ثبت کرده است.

فصل گذشته ، توماس با 149 صید و 1725 حیاط دریافت کننده لیگ NFL را رهبری کرد.

مسابقه Saints-Chargers در ساعت 7:30 عصر دوشنبه بدون حضور توماس آغاز خواهد شد. مقدسین در حال حاضر 2-2 هستند و می توانند از یک گیرنده سطح بالا مانند توماس بهره مند شوند.

چند بازی دیگر در سراسر لیگ ، روز یکشنبه به تعویق افتاد. هشت بازی کل در طول فصل ترتیب داده شد تا تیم های زیادی در مقابله با شیوع ویروس کرونا کمک کنند.

[از طریق]

مطالب جالب  اخبار Trey Songz به "صفحه اصلی بازگشت" لطفا Tracklist
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *