رفتن به نوشته‌ها

رویس دا 5’9 “ریحانا را به خاطر عذرخواهی اش ستایش می کند ، Visses VladTV

در طول نمایش مد اخیر Savage X Fenty ، ریحانا آهنگی را پخش کرد که حاوی نسخه ای سریع و جدید از یک حدیث مسلمان بود ، که به نظر بسیاری از مردم توهین آمیز بود او از آن زمان به دلیل ساده لوحی خود عذرخواهی کرد و قول داد آهنگ را از نمایش که در Amazon Prime Video پخش می شود حذف کند.


روی روچلین / گتی ایماژ

” من می خواهم از مسلمان تشکر کنم “برای گفتن یک نظارت عظیم که به طور ناخواسته در نمایش وحشیانه x fenty ما توهین آمیز بود” ، گفت: “مهمتر از این می خواهم از شما بخاطر این اشتباه صادقانه و در عین حال بی احتیاطی عذرخواهی کنم. ما می فهمیم که بسیاری از خواهران و برادران مسلمان خود را آزار داده ایم ، و من فوق العاده از این دلسرد شده ام! من با هیچ نوع بی احترامی به خدا یا هیچ مذهبی بازی نمی کنم و بنابراین استفاده از آهنگ در پروژه ما کاملا غیرمسئولانه بود! با حرکت به جلو ، اطمینان حاصل خواهیم کرد که چنین اتفاقی هرگز تکرار نخواهد شد. از بخشش و درک شما متشکرم ” چه اتفاقی افتاده است.

رپر نمادین نوشت: “اینگونه اصلاح می کنید … به همین دلیل است که ما افراد الهی هستیم.” سپس ، او ادامه داد تا دیجی ولاد را از VladTV جستجو کند. “ولادتوی ویچیو الاغ نرم و عوضی ساخته شده …”

هیچ کس کاملاً مطمئن نیست که ولاد با این وضعیت چه ارتباطی دارد و از او می پرسد که چرا وی انتخاب کرده است که به روزنامه نگار در اینجا توهین کند ، اما رویس باید دلیل آن را داشته باشد / P>

مطالب جالب  John Legend به اهدا عاطفی "BBMA" عملکرد به همسر ها Chrissy Teigen به
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *